Із Днем Незалежності привітав українців президент Петро Порошенко. На своїй сторінці у Facebook глава держави зазначив, що " свобода, воля і незалежність ніколи не давалися легко":

"І хоча сьогодні за право бути незалежними ми платимо високу ціну, захищаючи нашу Батьківщину від агресора, ми – згуртована нація, незалежна європейська держава, єдина неподільна Україна, про яку століттями мріяли покоління українців-борців за свободу нашої країни. З 27-ю річницею Незалежності України!", - написав президент.

Відомо, що 24 серпня Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко та дітьми у Софійському соборі помолились за Україну.

День Незалежності: головні страхи українців

Популярні новини зараз

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Настя Каменських перетворилася на Катю Осадчу і станцювала, як у 17 років: "У кожного чоловіка мікроінсульт"

У Києві діти намагалися скинути переляканого кота з вікна багатоповерхівки: жалібно нявкав і дригав лапками

Дмитро Комаров зі "Світ навиворіт" розсекретив свою пристрасть, не згадавши про дружину: "Це ж цікавіше"

Показати ще

На 27-му році цієї визначної події, українці досі не можуть сказати, що впевнені у завтрашньому дні. В залежності від регіону за даними соціологів тривожать земляків багато проблем.

Серед почуттів, які охоплюють українців, коли вони думають про наше майбутнє, називають надію (47%), тривогу (30%), оптимізм (26%) та страх (17%). Відчуття надії превалює в усіх регіонах (особливо на Півдні); тривога також посідає друге за частотою згадувань місце в усіх регіонах, крім Заходу (в цьому регіоні на другому місці опинився оптимізм).

Серед основних страхів у 2017 році превалюють економічні. На думку опитаних, зараз люди найбільше бояться зростання цін (77%), невиплати зарплат, пенсій (63%), а також безробіття (61%).

Ще серед найбільш вагомих страхів – зростання злочинності (43%), напад зовнішнього ворога (38%). Побоювання зростання цін посідає перше місце в усіх регіонах, але частіше про цей страх згадували на Сході України (87%), а відносно рідше – на Заході (66%).

Дивіться: Військовий парад до Дня Незалежності 2018

Нагадаємо, розпочалася онлайн-трансляція військового параду у Києві з нагоди Дня Незалежності України.

Як повідомляв Знай.ua, Google привітав Україну з Днем Незалежності в оригінальний спосіб.

Також Знай.ua писав, телеканал "1+1" приготував українцям святкові прямі ефіри з шести міст України.