Напередодні Дня Незалежності відзначають не менш важливе свято – День Державного Прапора України. Його значення переоцінити складно: це знають українські військові, які бережуть символіку, яку обстрілювали в боях, ставлять там свої автографи і привозять, ніби священну реліквію додому.

Знають це і школярі, яких змалку привчають цінувати головні атрибути своєї нації.

До привітань із визначною, символічною датою привітали співвітчизників й політики. Представники партії "Основа" звернулися до українців, які розбудовують державу у такий непростий для неї час.

"Сьогоднішнє свято – це добра нагода подякувати тим, хто 26 років тому перестав боятися і підняв цей прапор по містах і селах України. Це можливість ще раз відчути гордість за тих, хто під нашим прапором здобував спортивні перемоги, виходив під ним на космічну орбіту, стверджував нашу державність в культурі, науці, бізнесі. Це нагода ще раз низько вклонитися хоробрим воїнам", - відзначили у політсилі.

В "Основі" підкреслили, що прапор можна вважати не тільки символікою, а й навіть реліквією історії, тому що за кілька останніх років його добряче поштампували ворожі кулі: для гордості справді є підстави.

Популярні новини зараз

В Києві може з'явитися новий мікрорайон: у Кличка розкрили деталі

Галкін сумує про 11 невинно вбитих дітей: "Загинули при нападі... співчуття"

На Україну насувається біда, рятувальники виставили новий рівень небезпеки: "Попередження"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

"Але всі ці прапори об’єднує віра в нашу Україну. Віра в те, що наша держава здолає всі негаразди. І що по стиглих пшеничних полях під синім небом більше ніколи не будуть їздити чорні танки", - висловили сподівання політики.

Як повідомляв портал "Знай.ua", стало відомо, як відзначатимуть День Прапора України в Києві.