Скандально відомий ватажок українських радикалів Олег Ляшко заявив про те, що його однопартійця Хачатуряна Хачатряна затримали за звинуваченням у вбивстві ще одного депутата - Олега Супруненка, який представляв ВО "Свобода".

На своїй сторінці в Facebook нардеп заявив, що з обставинами справи він ще не знайомий, але поспішив зазначити, що не має до цього ніякого відношення і покривати нікого не буде. Вчергове Ляшко озвучив улюблений заклик позбавити обвинуваченого депутатського мандата і поспішив показати на прикладі Юлії Тимошенко, який же він хороший: адже він публічно заявив, що захищати нікого не збирається, на відміну від Леді Ю, яка "до останнього покривала і виправдовувала свого вбивцю Лозинського".Ляшко з властивою йому любов'ю до новизни поспішив відзначити, що всі, хто причетний до вбивства, мають бути покарані.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що депутата Миргородської міської ради Олега Супруненка жорстоко побили і пограбували у дворі його власного будинку. Через місяць депутат помер у лікарні.

Популярні новини зараз

Юрій Горбунов напоїв Катю Осадчу 8 березня

ПриватБанк закриває відділення по всій Україні: "Викликало хвилю обурення"

Повна, висока і з короткою стрижкою: українці оніміли від зовнішнього вигляду "Тіни Кароль"

Леся Нікітюк з мамою здивували українців: як дві краплі

Показати ще