Бійка між депутатами, в результаті якої один з них навіть втратив свідомість, сталася під час сесії Київської обласної ради.

Деталі інциденту повідомив активіст Олександр Аронець, передає "Стена".

Він розповів, що депутати від "БПП" спочатку заблокували трибуну. Потім депутат Віталій Карлюк підійшов до голови облради Ганни Старикової і вирвав у неї мікрофон. На захист жінки став депутат від "Батьківщини" Владислав Хахулін. Карлюк напав на нього і брутально побив ж до врати свідомості.

Однопартійці намагалися допомогти потерпілому до приїзду лікарів

Популярні новини зараз
Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців Банки ліквідують, а гроші згорять: фінустановам дозволили не повертати вклади клієнтам Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

Присутні відразу викликали "швидку".

Аронець пояснив агресію депутатів провладної партії.

"Нещодавно керівником київської обласної організації партії "Солідарність-БПП" став Ігор Кононенко. Чому таке посилення? Все просто. В обласній раді "БПП" в опозиції. Голова обласної ради - Старикова від "Батьківщини". Кононенко призначили для єдиної мети - зняти Старикову, поставити "людину від Кононенко", - зазначив активіст.

Бійка, на його думку, стала результатом того, що у БПП не вийшло реалізувати свій задум.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у Миколаєві банда хуліганів побила учасника АТО. Інцидент зафіксували дві камери спостереження.