На відміну від своїх політичних конкурентів партія "ОСНОВА" приділяє головну увагу свободам громадян та розвитку децентралізації, а не класичному поділенню на "праву" чи "ліву" ідеології.

Про це заявив глава політичної партії "ОСНОВА" Андрій Ніколаєнко в ефірі херсонського регіонального телеканалу KhersonTV.

"Ми виходимо з концепції, що українці – дуже працьовита нація і людям потрібно дати можливість не тільки працювати, але й гідно заробляти. І ми вважаємо, що отримавши таку можливість будь-який українець, який готовий працювати, зможе достойно заробляти і жити тут в Україні. Тому необхідно створювати відповідні умови для того, щоб наші громадяни змогли самі собі забезпечити хороше життя", – заявив Андрій Ніколаєнко.

Глава партії "ОСНОВА" також зазначив, що саме республіканська ідеологічна модель більше за все відповідає політичним поглядам партії.

"В економічному плані, наші погляди полягають у тому, що держава не повинна заважати українцям і забирати у них останнє. Тому ми більше схильні до республіканської ідеології, коли держава дуже мало втручається в життя конкретного громадянина, створюючи йому максимальні умови і можливість для реалізації своїх можливостей", – додав Андрій Ніколаєнко.

Популярні новини зараз

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" вразив невиданими архівами за 10 років подорожей

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко разом вже 4 роки, пара показала приклад для наслідування: "Нам мало"

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Показати ще

Крім того, глава партії "ОСНОВА" наголосив на тому, що політична сила, яку він представляє, виступає за відчутну децентралізацію влади, яка дасть можливість для розвитку кожного регіону України.

"У центрі держави, в Києві, повинні вирішуватися тільки питання національної безпеки, зовнішньої політики, можливо, якихось соціальних політик в цілому. Однак питання щоденного життя, з чим громадянин стикається кожен день – вони повинні вирішуватися на місцевому рівні. Тому ми однозначно виступаємо за те, щоб більшість повноважень були бути передані на місця", – констатував Андрій Ніколаєнко.