Щоб зберегти державу, пора припинити боротьбу всіх проти всіх і залучити професіоналів для роботи у всіх зовнішньополітичних напрямах. Про це в ефірі каналу NewsOne заявив лідер партії "За життя", народний депутат України Вадим Рабінович.

Політик нагадав: Україні потрібно вирішувати питання в Європі, Америці, Росії.

"З ким розмовляти найкраще європейцям? Вони спілкуються найкраще з Яценюком. Меркель приїжджає – спілкується... Хтось може мене звинуватити, що я люблю Яценюка? Але це не має значення. Ось я сьогодні поставив його на цей напрямок і сказав: "Арсеній Петрович, нам потрібно будувати країну. Потім розберемося, хто кому..." Що ще, Америка? Хто у нас з американцями добре розмовляє? Пінчук. Я Пінчука бачив останній раз сім років тому. Але я б йому сказав: "Вікторе! У тебе гарні стосунки там в Сенаті. Давай, країну штовхай, лобіюй". У кого стосунки гарні в Росії? У Медведчука? Я б йому сказав: "Вікторе, будь ласка, сідай, ти можеш це", — пояснив Рабінович.

Політик також розповів, як контролювати таку зовнішньополітичну діяльність.

"З ним Росія хоче розмовляти – так будь ласка, нехай розмовляє. І найжорстокіший контроль того, що вони роблять. Не просто обіцяти там — в Росії, в Америці, в Європі... Ми їм розкажемо, про що треба говорити", — додав Рабінович.

Популярні новини зараз

Без черг і папірців: українцям показали простий спосіб дізнатися розмір нарахованих субсидій

Магнітні бурі в кінці вересня: як уникнути погіршення самопочуття

Настя Каменських зайняла місце Каті Осадчої після пологів: розповість про весілля Alyona Alyona і "походеньки" Клопотенко

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Нинішні заяви політиків з Донбасу та Криму він вважає неконструктивними, адже щоб установити мир, треба хоч щось робити.

"Можна кричати: що я дійду до Москви, поверну Крим – але вони ж не зрушили ні на півкроку!", — підкреслив Рабінович.