Журналіст Денис Казанський відзначив, що ефір Гордона з Оленою Бондаренко вийшов досить смішним. Особливо коли вона спочатку половину програми кляла і лаяла американців, а потім стала обговорювати з Гордоном свою дочку, яка вийшла заміж за американця і живе в США.

Про це зазначає Денис Казанський.

Журналіст відзначив, що він так і не розуміє чому українці зляться через запрошення на ТВ проросійських політиків, адже саме вони показують всю ганебність політичної системи.

"Не розумію, чому всі зляться. Насправді вийшло корисне шоу, яке якраз тонко показує всю гнилість як самої Бондаренко, так і 90% інших подібних персонажів", - зазначив Казанський.

Крім того він додав, що у борців за "русскій мір" є одне спільне профзахворювання - вони всі дуже добре вміють любити Росію на словах, але на ділі завжди вибирають "проклятий Захід". І тут якраз типовий випадок.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Літак почав втрачати висоту через обмерзання, в мережі з'явилися переговори пілота з диспетчером: "Ми нічого не можемо"

"Мій розум підірваний": жінка приголомшила мережу курйозною ілюзією, схожою на "причандал"

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Показати ще

На російських ефірах Бондаренко здуває очі, розповідаючи про "печеньки Нуланд" і "підступи Маккейна", звинувачує США в тому, що вони хочуть встановити світову гегемонію. Але при цьому вона ніде не говорить, що її онуки отримають американські паспорти, і притискати руку до серця вони будуть, слухаючи американський гімн, а не російський.

Казанський відзначив, що всі потуги таких політиків виглядають дуже смішно, адже у наш час дуже легко перевірити, де людина має власність.

"Люди вражають кулаками перед камерами, клянуть Гейропу і Америку на чому світ стоїть, а потім роз'їжджаються по закордонним віллам. Соловйов - в Італію. Бондаренко - на весілля до дочки в США. У Росії українські політики живуть лише вимушено. Ті, хто не може більше нікуди виїхати через санкції", - додав журналіст.

Олена Бондаренко: В Україні легалізували військове насильство і беззаконня.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що улюблений рот Януковича знову понесло.