Найближчим часом статус Донбасу та ситуація в регіоні істотно зміняться. Законопроект про особливості державної політики з відновлення суверенітету України над тимчасово окупованими територіями вже узгодили в Адміністрації президента.

Про це повідомляє LIGA.net.

За даними джерел в АП, вже відбулися перші консультації з цього приводу з іноземними колегами, які фактично допомагали у розробці ключових положень.

Зокрема, незабаром затвердять термін "російська окупаційна влада", який стосуватиметься Донецької і Луганської областей - саме із таким формулюванням українська сторона відстоюватиме свої права у міжнародних судах.

Популярні новини зараз

"МастерШеф. Професіонали-3 " випуск 5: хто не впорався з коктейлем та покинув проект

Пішов з життя зірка відомого реаліті-шоу: члени його сім'ї вмирали рано

Настю Каменських, Лесю Нікітюк і Дашу Астаф'єву застукали разом в грайливих позах: дуже розкуто

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще

Суть закону проста: наша держава більше не буде зберігати статус-кво щодо цих територій, тому що північний сусід давно порушив взяті на себе зобов'язання. Але юридично варто спочатку визнати факт вторгнення на схід, щоб посилити позиції.

Залишилося тільки відправити документ на реєстрацію до Верховної Ради, але його автори сподіваються, що приймуть зміни вже найближчого пленарного тижня. Такий термін не випадковий: 18 жовтня припинить дію закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донбасу.

Дивіться: американська зброя для ЗСУ

Як повідомляв портал "Знай.ua", американці попросили Трампа допомогти Україні.