Військові дії на сході України насправді ніщо інше, як протистояння Західного світу із Росією.

Відповідну думку на сторінці у Facebook висловив український політик та дипломат Андрій Ніколаєнко.

За його словами, недосконалий і сам процес переговорів у Мінську, про що свідчить хвиля критики на адресу чергових угод, але змінити формат цілком реально:

"Але на той час вони виконали свою історичну місію – зупинили велику кров. Зараз "Мінськ" потрібно змінювати. Є нові формати для більш результативних переговорів", - підкреслив політик.

Ніколаєнко вважає, що "Мінськ" можна перевести на новий майданчик – наприклад, до Відня, де буде комфортно вести обговорення доленосних для України питань як дипломатам, так і керівництву США.

Дипломат: Конфлікт на Донбасі - це протистояння Росії і світу

Конфлікт на Донбасі – це не протистояння України та Росії. Це протистояння Росії та Західного світу. Зараз всі критикують Мінські угоди. Вони дійсно небездоганні. Але на той час вони виконали свою історичну місію – зупинили велику кров. Зараз «Мінськ» потрібно змінювати. Є нові формати для більш результативних переговорів. Я пропоную новий майданчик – Відень, який є рівнозначно комфортним місцем переговорів для дипломатів та керівництва як США, так і Росії. #ОСНОВА #АндрійНіколаєнко

Популярні новини зараз

100-кілограмова жінка задушила коханого сідницями: сіла на голову в спробах заспокоїти

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян пройшлися по червоній доріжці: зразкова пара

На Львівщині загорівся автобус з 22 людьми всередині: моторошні кадри з місця події

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Показати ще
Posted by Андрій Ніколаєнко on Tuesday, 25 July 2017

Як повідомляв портал "Знай.ua", спеціальний представник США по Україні Курт Волкер розповів про вирішення конфлікту на Донбасі.