Масована інформаційна атака останніх днів на голову Миколаївської ОДА Олексія Савченка лише переконує в замовності проведених заходів. Той або ті, хто в цьому зацікавлений, явно належать до вищого політикуму області, проте боротьба за місце губернатора може закінчиться дестабілізацією в області, і по всій Україні. Про це на своїй сторінці Facebook написав політичний експерт Кирило Молчанов.

Експерт вважає, що самогубство Владислава Волошина використовували проти губернатора місцеві корумповані групи:

"У наявності масована інформаційна атака і тиск на губернатора з метою його усунення з посади, при цьому жодних доказів причетності Савченко до трагічної загибелі Волошина немає".

Як зауважив політолог, негативну громадську думку було сформовано виданням, власником якого є колишній губернатор області Вадим Меріков. Крім цього, оперативно організовані акції в аеропорту і біля стін ОДА, закінчилися штурмом обласної ради.

"Крім війни корумпованої еліти проти губернатора, з огляду на геополітичний чинник, виникає ризик дестабілізації ситуації в області, який може закінчиться дестабілізацією всієї України", - попереджає експерт.

Популярні новини зараз

Олена-Крістіна Лебідь показала стрункого Розенка у відмінній формі - "Пакує купальник"

Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Показати ще

"Останнім часом звинувачувати Росію в українських проблемах вже набридло, проте треба розуміти, що Миколаївська область дуже непростий регіон, до того ж, з виходом до моря, а неподалік - на сході, йде війна і ворог близько. Так що закручена многоходовочка з дискредитацією губернатора Савченко та дестабілізацією ситуації в області може закінчитися дуже несподівано і дуже неприємно для всієї України", - резюмує Кирило Молчанов.