Джемілєв побачив два сценарії повернення Криму

поділитись
"На його думку, ці два варіанти є найбільш реальними"

Мустафа Джемілєв, лідер кримських татар, спрогнозував два ймовірні сценарії повернення анексованого Росією Криму.

Цю інформацію він повідомив у інтерв'ю "Апострофу".

За словами лідера кримських татар, останні вибори, проведені в окупованому Криму, були незаконними. Вони стали позитивним сигналом щодо реального ставлення місцевих жителів до Кремля.

Джемілєв говорить, що існує лише два сценарії повернення півострова Україні - зміщення Путіна або розпад Російської Федерації.

У виданні згадали слова спецпредставника Держдепартаменту США Курта Волкера про те, що звільнення анексованого Криму може відбутися за таким же сценарієм, за яким у свій час балтійські країни були звільнені від радянського ярма.

"Волкер, мабуть, має на увазі розпад СРСР і звільнення балтійських країн. Ми теж про це говоримо – це один з варіантів. Другий варіант – це зміщення головного режисера захоплення Криму Путіна", - зазначив лідер кримських татар.

На його думку ці два варіанти є найбільш реальними. Джємілєв покладає надію на дієвість антиросійських санкцій і сподівається, що процес повернення півострова не затягнеться надовго. 

"Я не думаю, що те, про що ми говоримо - відхід Путіна або розпад Росії - розтягнеться надовго. Зараз динамічний час, і санкції досить ефективні. Їх не достатньо для того, щоб це було швидше. Але вони роблять свою справу і в підсумку призведуть до таких результатів", - підсумував Уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", "Це тільки тема для фейлетоністів", - так охрестив результати незаконних виборів в анексованому Росією Криму, які відбулися два дні тому, уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

Також портал повідомляв про те, що "Меджліс" кримськотатарського народу влаштує масові протести в Києві, якщо влада України не внесе поправку до Конституції, згідно з якою Крим стане "кримськотатарської національно-територіальною автономією".

 

 

Автор матеріалу: 
Женя Степко
Теги: 
Джемілев, Крим, Росія, Україна, повернення, варіанти
Команда "Батьківщини" є показовим прикладом п'ятої колони в Україні
0
0
20:16 20.08.2018
Той момент, коли обличчя красномовніші будь-яких заяв
0
0
19:51 20.08.2018
У Путіна кажуть, що обговорили з Ангелою Меркель країну, де пройде зустріч "нормандської четвірки"
0
0
16:04 20.08.2018
Найбільше австрійців обурив реверанс їх головного дипломата перед Путіним
0
0
15:51 20.08.2018
По его мнению, власть манипулирует общественным сознанием относительно торгово-экономических отношений с РФ
0
0
15:20 20.08.2018