Візовий режим з Росією – цілком логічний крок після того, як Україна заблокувала популярні соцмережі, в яких сидить набагато більше народу, ніж їздить до сусідньої країни.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав політолог  Богдан Яременко.

"Введення візового режиму – це така ж страшилка для росіян, як і обіцянки Порошенка ввести воєнний стан в разі загострення на фронті. Запровадження візового режиму з точки зору зворотної реакції суспільства для влади навіть безпечніший крок, ніж заборона російських компаній", – наголосив він.

Проте, на його думку, у випадку запровадження віз Росія може відповісти аналогічним кроком, і громадянам України доведеться вишиковуватися в черги до консульств РФ.

"У цьому вся суть моменту - без розірвання дипломатичних відносин, без законодавчого визначення російської збройної агресії проти України, що б не вигадувала українська влада - це сприйматиметься як напівкрок, напівзахід, вигадка, призначена приховати власну політичну неспроможність", – переконаний Яременко.

Політолог наголошує, що візовий режим стане черговою спробою української влади грати на настроях найбільш політично активних громадян та патріотів.

"Критикувати цей крок буде важко, бо він нібито в правильному напрямку. Але підтримати і виправдати його буде ще важче. Адже по суті, стану війни повною мірою може відповідати не візовий режим, а заборона на подорожі між Україною та РФ за винятком тих випадків, на які існує згода українських спецслужб", – резюмував автор публікації.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", законопроект про введення візового режиму з Росією у Верховну Раду подали ще в 2016 році.