Експерт пояснив логіку візового режиму з Росією

поділитись
Візовий режим з РФ стане черговою спробою української влади грати на настроях найбільш політично активних громадян та патріотів

Візовий режим з Росією – цілком логічний крок після того, як Україна заблокувала популярні соцмережі, в яких сидить набагато більше народу, ніж їздить до сусідньої країни.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав політолог  Богдан Яременко.

"Введення візового режиму – це така ж страшилка для росіян, як і обіцянки Порошенка ввести воєнний стан в разі загострення на фронті. Запровадження візового режиму з точки зору зворотної реакції суспільства для влади навіть безпечніший крок, ніж заборона російських компаній", – наголосив він.

Проте, на його думку, у випадку запровадження віз Росія може відповісти аналогічним кроком, і громадянам України доведеться вишиковуватися в черги до консульств РФ.

"У цьому вся суть моменту - без розірвання дипломатичних відносин, без законодавчого визначення російської збройної агресії проти України, що б не вигадувала українська влада - це сприйматиметься як напівкрок, напівзахід, вигадка, призначена приховати власну політичну неспроможність", – переконаний Яременко.

Політолог наголошує, що візовий режим стане черговою спробою української влади грати на настроях найбільш політично активних громадян та патріотів.

"Критикувати цей крок буде важко, бо він нібито в правильному напрямку. Але підтримати і виправдати його буде ще важче. Адже по суті, стану війни повною мірою може відповідати не візовий режим, а заборона на подорожі між Україною та РФ за винятком тих випадків, на які існує згода українських спецслужб", – резюмував автор публікації.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", законопроект про введення візового режиму з Росією у Верховну Раду подали ще в 2016 році.

Автор матеріалу: 
Оксана Ханас
Теги: 
візовий режим, Росія, Україна, політолог, думка
Слідчим заборонили відбирати речі у Савченко
0
0
00:31 24.04.2018
Псувати імідж підприємства на міжнародному рівні — це вже аж ніяк не патріотизм
0
0
20:19 23.04.2018
У свій день народження соратниця Януковича вражає своїм молодим виглядом
0
0
19:02 23.04.2018
Роздратований журналістськими розслідуваннями Романов годує громадськість все новими і новими обіцянками
0
0
18:43 23.04.2018
Будапешт вже втретє заблокує проведення засідання Комісії України з Альянсом на міністерському рівні
0
0
18:09 23.04.2018