Російський журналіст та військовий експерт Аркадій Бабченко розповів, що Росія вторгнеться в Україну, але не під час російсько-білоруських навчань "Захід-2017".

В інтерв'ю виданню "Новое время" Бабченко спрогнозував, що Кремль піде на такий рішучий крок, коли країна дійде до реального зубожіння.

"Ось коли дійде до реального зубожіння російського народу і програм за типом "нафта в обмін на продовольство", тоді війна точно знадобиться, і Україна – очевидна мета", - заявив експерт.

Аркадій Бабченко

Популярні новини зараз
Українцям доплатять до пенсії 4 тисячі, як надбавку: обіцяють щороку збільшувати Люксовий "Запорожець" для мажорів: у мережі показали альтернативну версію ЗАЗ-968 "Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували
Показати ще

Крім того, за словами Бабченка, війна України та Росії закінчиться тоді, коли Київ повністю відновить контроль над окупованими територіями. Однак, впевнений журналіст, Москва ніколи не віддасть Крим з власної волі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Бабченко дав гідну відповідь своєму співвітчизнику, який заявив, що "Росія ні з ким не воює".

СохранитьСохранить