Російський журналіст та військовий експерт Аркадія Бабченко заявив в ефірі російської радіостанції, що найважливіше сьогодні у Росії - це війна з Україною та окупація частини її території.

Йому заперечив ведучий Володимир Варфоломєєв, на думку якого, Росія "ні з ким не воює". На ці слова Бабченко дав гідну відповідь.

"У Росії є системні ліберали, але немає війни. Але справа зовсім навпаки: у нас немає системних лібералів, а є війна. Звичайно, найголовніше, що зараз відбувається з Росією, - це окупація сусідньої держави; це репресії проти тепер вже зовсім нещасних кримських татар, і це війна з колись братньою державою - це найважливіше, що відбулося за останні 3 роки, це найважливіше, що відбувається зараз, це найважливіше, що буде відбуватися ще кілька наступних років", - заявив журналіст.

Аркадій Бабченко

Популярні новини зараз
Хлопець зробив дівчині найромантичнішу пропозицію, але загинув до того, як вона сказала "так", кадри останніх хвилин "Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує До 50 гривень за куб газу: експерт розповів, якими можуть бути нові тарифи на комунальні послуги Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Ще однією проблемою Бабченко назвав узурпацію влади. "Все інше - питання третьорядною важливості", - додав він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", нещодавно Бабченко вказав на трансформацію свідомості росіян.