Елітне лікування в США, про що просив звільнений глава Державної фіскальної служби Роман Насіров, потрібно було для післяопераційних процедур от папілярного раку щитовидної залози.

Відповідний документ – прохання, що подане в НАБУ, а також висновок судової медичної експертизи оприлюднив "Цензор.НЕТ".

Насіров попросив детектива першого Головного підрозділу Національного антикоррупционнго бюро Олександра Клименка припинити кримінальне виробництво і дозволити йому виїзд з України з 11 по 30 червня, а також видати йому закордонний паспорт і зняти тимчасово електронний браслет.

Він хотів податися до відділення клінічної ендокринології Національного інституту вивчення діабету, хвороб травної системи і нирок у місті Бетесда (штат Меріленд).

У висновку судово-медичної експертизи сказано, що клінічні лікарі виявили у Насірова ішемічну хворобу серця і папілярний рак щитовидної залози.

Популярні новини зараз
Петра і Марину Порошенків зловили в одному з найдорожчих готелів Лондона: закінчилося викрученими руками й зламаними нігтями Ракетні удари не завадять контнаступу: вже знайдено рішення Путін буде захоплювати Молдову: у Міноборони пояснили, чого хоче добитися диктатор Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Виїзд в Штати потрібен йому для післяопераційного лікування. На території України ці процедури не проводяться.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Насіров відправив НАБУ документи про необхідність у лікуванні, а також запрошення з Національного інституту діабету. Повідомлялося, що його згодні лікувати за рахунок державного бюджету. Однак, детективи відмовили йому у виїзді з країни 30 травня.