Заяви Петра Порошенко у Давосі про приплив інвестицій і поліпшення настроїв інвесторів не відповідають дійсності, тобто президент свідомо перекручує факти, і великі інвестори не планують заходити в Україну мінімум до 2019 року, коли будуть чергові президентські і парламентські вибори – вони не довіряють чинній владі. Про це в ефірі телеканалу «Еспрессо» заявив народний депутат Сергій Тарута, коментуючи виступ в Давосі президента Порошенка щодо підвищення інвестиційної привабливості України.

«Заяви Порошенка у Давосі повні нічим не підкріпленого оптимізму. Він знає реальний стан – інвестиційні ризики в країні залишаються дуже високими, обсяг прямих іноземних інвестицій в 2017 році за даними Конференції ООН з торгівлі і розвитку (UNCTAD) впав на чверть, суверенні кредитні рейтинги країни залишаються практично на переддефолтному рівні. Також інвестори постійно чують, що рейдери з чиновниками відбирають бізнес у відомих компаній. Порошенко знає реальну ситуацію, але свідомо спотворює факти», – підкреслив Сергій Тарута.

За його словами, великі інвестори побоюються ризиків дестабілізації ситуації на Сході країни і політичної нестабільності.

«Великі інвестори не планують заходити в Україну мінімум до 2019 року, коли будуть чергові президентські і парламентські вибори і стане зрозумілий розклад сил в країні. Їх, звичайно, лякають військові дії на Донбасі, але вони не довіряють чинній владі», – зазначив парламентарій.

«У цьому році з-за того, що відбувається в Україні, я вирішив не їхати в Давос, хоча постійно приїжджав на цей впливовий міжнародний форум. Мені соромно, що я не можу сказати про якісь позитивні зміни в країні», – резюмував Сергій Тарута.

Популярні новини зараз

Традиційна паска на Великдень-2021: рецепт, яким користувалися наші бабусі

Нещастя наздогнало дружину Віктора Павлика на останніх місяцях вагітності: "Ще гірше"

Українцям дадуть знижку 50% на міський транспорт: як скористатися

Мама Дана Балана навчила сина, як завоювати серце Тіни Кароль: "Борись до кінця"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа", у Давосі відбулася зустріч глави Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард і Президента України Петра Порошенка.