До кінця поточного року в олігарха Сергія Курченка збираються конфіскувати медіахолдинг.Це під час брифінгу підтвердив генеральний прокурор Юрій Луценко.

Він зазначив, що ГПУ вже розпочала необхідні слідчі дії у цьому напрямку, залишилися тільки формальності для запуску процедури.

"Ми конфіскували все, що пов'язано з футбольним клубом" Металіст "... і так, дійсно, ми рухаємося в тому ж напрямку по відношенню до медіахолдингу. Зараз в інтересах слідства я не можу розголошувати, коли відповідне рішення набуде чинності, але сподіваємося , що до Нового року українці будуть позбавлені нещастя слухати і читати певні проросійські ватні видання ", - пояснив він.

Відомо, що восени цього року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення анулювала більше трьох десятків ліцензій медіахолдингу UMH в 32 містах.
Його ресурси покривають до половини українських інтернет-користувачів, а у власність Курченка структура перейшла ще чотири роки тому – олігарх викупив її у колишнього глави Адміністрації президента Бориса Ложкіна.

У 2014 році Курченка запідозрили в ухилянні від сплати податків і завдання величезних збитків державним компаніям, після чого його включили й санкційний список ЄС.

Дивіться: прокуратура повернула державі половину дачі олігарха Сергія Курченка

Як повідомляв портал "Знай.ua", Курченко подав позов до суду проти Порошенка.