Україна має необхідні ресурси, щоб у повній мірі забезпечити газом і нафтою. Але країні заважають це зробити монополії.

Про це повідомив засновник політичної партії "ОСНОВА" Сергій Тарута. Він зазначив, що всі гучні заяви представників української влади щодо незалежності України від поставок російського газу є лише є порожніми словами.

"Це ми тільки заявляємо. А купуємо все той же реверс, тільки ще дорожче. Це самообман. Ми в змозі повністю себе забезпечувати газом і нафтою. Якби реально створили сприятливі умови, а не створювали монополії, які на сьогоднішній день не дають можливості розвиватися вільному ринку», – пояснив Тарута.

Політик вважає, що для звільнення від "газової голки" Кремля варто провести низку реформ в енергетичному секторі.

Популярні новини зараз

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" розповіла про ревнощі коханого до артистів: "Дуже"

Володимир Остапчук з каблучкою з'явився на "Холостяку": "Продовжу відносини з тією, хто..."

Багатодітна мама Анастасія Приходько звернулася до Бога у важливе свято: "Прошу тільки одного"

Локдаун на травневі та Великдень: Ляшко пояснив, до чого готуватися українцям

Показати ще

"Насправді ми б позбулися залежності, якби зробили привабливий інвестиційний клімат і запросили провідні компанії, які сьогодні можуть на тих же родовищах, за новими технологіями отримати новий дебет. Ринку в газовій сфері немає, й тому українці сьогодні мають дуже дорогі гроші, відсутність інвестиційної привабливості, велику ренту і т.д", – наголосив Тарута.

Україна, за його словами, здатна видобувати газ в об'ємі 30 мільярдів кубів. Тарута зазначив, що цих ресурсів буде достатньо, але паралельно необхідно запроваджувати енергоефективні технології. Це дозволить не купувати російський газ у Європі й не переплачувати за нього.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в Україні стрімко виросли ціни на газ для авто й для цього існує кілька причин.