22 грудня Глава МЗС Великобританії Борис Джонсон прилетів до Москви на переговори з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим. Це перший візит глави Форін-офісу до Росії за останні п'ять років.

Джонсон заявив, що в двосторонніх відносинах Росії і Великобританії є "ознаки економічного прогресу". Так міністр тонко висміяв Лаврова перед початком переговорів з російською делегацією в Москві.

"Збільшуються поставки великої рогатої худоби, чіпсів в Росію. Наскільки я знаю, в цьому році поставили 300 Bentley. Не факт, що купили їх саме співробітники МЗС", - пожартував глава Форін-офісу.

Лавров та інші представники російської делегації як-би розсміялися, "оцінивши" жарт Джонсона.

"Це сигнал, це знак прогресу. І ми готові працювати разом з вами для забезпечення кращого майбутнього", - сказав із сарказмом міністр МЗС Великобританії.

Популярні новини зараз

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Карантин в Україні продовжать восени: чого очікувати з 1 вересня

Ірина Білик після розлучення з Асланом Ахмадовим заявила про насильство: "Я страждала"

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Показати ще

Також Джонсон зазначив, що Росія і Великобританія повинні обговорювати складні питання двосторонніх відносин, в тому числі розбіжності по Україні і питання кібербезпеки.

Борис Джонсон шутит над Лавровым

"Мне приятно сказать о том, что мы увеличили поставки британских чипсов Kettle в Россию" – глава МИД Британии подшутил над Сергеем Лавровым в Москве

Posted by Настоящее Время on Friday, 22 December 2017

Нагадаємо, в минулому році глава британського МЗС двічі анонсував візити до російської столиці, однак в останній момент їх скасовував.

Як писав портал "Знай.ua", Борис Джонстон зазначає, що відносини між Росією і Британією ще ніколи не були настільки напруженими з кінця Холодної війни.