Російський опозиціонер Олексій Навальний заступився за позбавленого громадянства України екс-губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі.

Свіжим відеороликом від супротивника президента РФ Володимира Путіна поділився на сторінці у Facebook сам неприкаяний Саакашвілі.

У сюжеті Навальний, який воліє у своїх блогах не обговорювати українську політику, звернув увагу на те, з якою радістю агенти Путіна почали смакувати новину про позбавлення громадянства екс-президента Грузії.

"Подивіться, яка йде просто хтива вакханалія у кремлівських ЗМІ, які радісні твіти пишуть Медведєв, різні оглядачі, колумністи, політологи і всі інші. От якби Медведєв і Путін сіли і подумали, що ж на Україні мають зробити такого, щоб нам було добре , вони б, напевно, краще не придумали", - зазначив опозиціонер.

Навальний підкреслив, що вважає рішення президента України Петра Порошенка "неправильним". І додав, що воно сильно шкодить "нормальним людям у Росії", які зацікавлені у процвітанні сусідньої країни.

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський захотів молоду дівчину, але все пішло не за планом: "Підманула, підвела"

Ізраїль знищив головний офіс противника одним ударом: димом затягнуло пів міста

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Go_A отримали потужну підтримку від конкурентів на Євробаченні: "Удачі Україні!"

Показати ще

Олексій Навальний про позбавлення мене громадянства, тільки "на Україні" дуже ріже слух — Алексей Навальный о лишении меня гражданства, только "на Украине" очень режет слух

Posted by Mikheil Saakashvili on Thursday, 27 July 2017

"Те, що відбулося на Україні з позбавленням Саакашвілі громадянства, звичайно, показує, що той момент, коли Україна заживе нормально і зможе жити, як нормальна європейська держава, відкладається. Неможливо людину позбавити громадянства. І все це юридичне лушпиння, яке зараз обговорюють - а правильно документ заповнив або неправильно, а от він був у Грузії, а він не грузин, а ми йому дали громадянство, а потім не дали - слухайте, він у вас був губернатором! Не бракувало юридичних підстав, аби вважати його громадянство нормальним, аби зробити губернатором - одним із вищих чиновників, який керував однією з головних областей. А тепер взяли і позбавили. Зрозуміло, чому: вибили з країни політичного опонента", - заявив Навальний.

На завершення опозиціонер підсумував: чим би не керувався Порошенко при ухваленні скандального рішення, воно лише ще більше розв'язало руки його опонентові Путіну. Адже господар Кремля тільки того й чекає, щоб Україна знову оступилася.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Саакашвілі розповів, де житиме без українського паспорта.