В Адміністрації Президента України визначилися з "головними ворогами режиму" - це глава партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко та народний депутат України, лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович. Таку думку висловив парламентарій в ефірі авторської програми "Хто кому Рабінович" на телеканалі "112 Україна", коментуючи скандальну листування, оприлюднене напередодні екс-керівником департаменту фінансового контролю Національного агентства з питань запобігання корупції Ганною Соломатіною з "куратором з Адміністрації Президента" Олексієм Горащенковим.

"У нас все йде шкереберть, в тому числі і боротьба з корупцією. Вона стає боротьбою з політичними опонентами... Пані Соломатіна, яка розповідала про те, що її змушували "відмивати" (або навпаки - "топити") декларації певних людей, опублікувала листування з Горащенковим (співробітник АП, - ред.), завдяки якій, нарешті, були визначені "головні вороги країни". зокрема, в записці йдеться про необхідність якнайшвидше почати атаку на "Юлю" і "Рабіновича", - розповів політик.

При цьому нардеп вважає, що визначення його у "головні вороги режиму" - це найкраща оцінка його роботи.

"Я пишаюся тим, що мене визначили у "вороги режиму". Я пишаюся тим, що в Адміністрації Президента пишуть про те, що мене "треба придавити". Це означає, що таким чином дана найкраща оцінка моєї роботи. Це означає, що ви боїтеся, що ви відчуваєте - моя правда доходить до людей, б'є по вам!" - підкреслив народний депутат.

Популярні новини зараз

Пий і худни: відомий лікар вивів формулу спалювання зайвої ваги за допомогою двох чашок кави  

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Показати ще

Однак він вважає дивним те, що серед "ворогів режиму", крім Рабіновича і Тимошенко, не виявилося більше нікого з опозиційних політиків - ні з "Опозиційного блоку", ні з "Самопомочі".

"Знаєте, з одного боку приємно, що ми - партія "За життя" - нарешті зрівнялися вже і з такими великими партіями, як "Батьківщина", що для нинішньої влади я став вже таким самим ворогом, як Юлія Тимошенко. Дивно, правда, але в цьому списку немає нікого з "Опоблоку", з тієї ж "Самопомочі" - залишилися тільки я і Тимошенко - два "головні вороги", - зазначив Вадим Рабінович.

У зв'язку з опублікованою листуванням політик пообіцяв направити депутатські запити на ім'я глави Генеральної прокуратури, Служби безпеки України, Національного антикорупційного бюро та інших силових органів.

"Я хочу дізнатися у цих правоохоронних структур, на якій підставі якийсь пан Горащенков з Адміністрації Президента дискредитує саму президентську владу, порушуючи Конституцію, роздаючи команди когось там душити... Причому, команда виконана - я вже отримав цілий набір документів, де від мене вимагають ряд пояснень. І я поясню - у мене немає з цим проблем, я закони не порушую", - заявив лідер партії "За життя".

Звертаючись особисто до Олексія Горащенкова, народний депутат підкреслив, що з його заяв в правоохоронні органи почнеться кінець його кар'єри.

"Не будете ви правити, не буде такого, що ви будете вказувати, кого "душити", а кого "не душити". Ваш час добігає кінця, пан Горащенков. І цей кінець вашої кар'єри почнеться з моїх заяв у правоохоронні органи України з приводу грубого порушення Конституції і законів України!" - підтвердив політик.

Парламентарій переконаний, що як би владі не хотілося, їм не вдасться "задушити" демократію в країні.

"Тимошенко нехай розбирається з вами сама. Я ж теж постараюся розібратися сам. Наші чиновники вважають, що вони всесильні, особливо коли сідають і прикриваються портретом президента. Я навіть готовий повірити, що все це зроблено якимось одним відділом, однією групою. Але мені-то яка різниця! Ось ви, пан Горащенко, і дайте відповідь за свої слова і за свої дії, що порушують закони. і не треба вказувати нам, як жити - ми самі розповімо вам, як це робити. Тому що є демократія, і цю демократію вам не вдасться задушити до кінця, як би вам цього і хотілося", - заявив Вадим Рабінович.