У партії «ОСНОВА» повідомили, що мають намір брати участь у президентських і парламентських виборах.

Про це лідери політсили розповіли на прес-конференції в Запоріжжі.

Серед завдань, які ставлять перед собою політики: рішення конфлікту в Донбасі, нова структура державного управління без передумов для корупції, збалансований розвиток економіки і, як наслідок, зростання рівня доходів населення.

«Досягнення – абсолютні показники ВВП 710-750 млрд. доларів у 2030-му році. Формування не менше 50% середнього класу, тому що середній клас – це головний носій і захисник демократичних цінностей. Нам дуже важливо, тому що вся країна наша, на сьогоднішній день постійно знаходиться в турбулентності. Ми за нову систему управління, яке називається «good governance», де ми системно прибираємо найпроблемнійшу сферу, в якій розвивається корупція», – повідомив лідер «ОСНОВИ» Сергій Тарута.

Голова партії Андрій Ніколаєнко додав, що в Запорізькій області є ряд проблем. Так, Запоріжжя через війну стало прифронтовим регіоном. Але команда «ОСНОВИ» буде займатися розвитком регіону, реалізовуючи свою програму.

Зокрема, Тарута представив бачення розвитку української промисловості викладених в доктрині збалансованого розвитку «Україна – 2030», яку обговорили в Запорізький державній інженерній академії. Також партійці зустрілися з керівниками Запорізької ОСББ, учасники зустрічі обговорили актуальні проблеми та шляхи їх вирішення.

Дивіться: Новий голова обласної організації політичної партії "Основа"

Як повідомляв портал "Знай.ua", СБУ проводить масові обшуки у журналістів.