Госпіталізація Холодницького: стали відомі перші деталі

поділитись
Холодницький розповів, чому звернувся з допомогою до медиків

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький підтвердив, що потрапив до лікарні через проблеми зі здоров'ям. Його стан вже стабілізувався й серйозних проблем медики не вбачають.

 Про це повідомляє "Українська правда". Його заступник Володимир Кривенко після засідання антикорупційного комітету Верховної Ради не пояснював причин госпіталізації. Він аргументував це тим, що не є медиком й Холодницький сам прокоментує ситуацію зі своїм здоров'ям.

Глава САП розповів, що потрапив на лікарняне ліжко через різке збільшення рівня цукру в крові і стрибок тиску. Лікарі, за його словами, діагностували у нього хронічну перевтому з тахікардією. Наразі стан здоров'я Холодницького нормалізувався. Глава САП пообіцяв повернутись до свої обов'язків вже у понеділок після завершення лікування.

Через хворобу Назар Холодницький пропустив засідання антикорупційного парламентського комітету, яке відбулося 22 листопада. Під час нього заслуховували звіт керівників антикорупційних органів.

Холодницький шукає наречену та називає роботу антикорупційної прокуратури ефективною

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, джерела розповіли, що глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький опинився в лікарні. Вони вказували, що його госпіталізували з підозрою на інфаркт.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
сап, назар холодницький, лікарня, хвороба холодницького
Суд визнав позичальників банкрутами
0
0
23:21 15.12.2017
Заступниця глави ВР різко висловилась про Білорусь
0
0
21:15 15.12.2017
На світовому ринку відновився інтерес інвесторів до країн з економіками, що розвиваються
0
0
19:10 15.12.2017
Вже з 1 січня зміни можуть запрацювати
0
0
18:24 15.12.2017
На жаль, ціла низка головних вимог, які прописані у реформі, досі не виконуються
0
0
17:55 15.12.2017