Госпіталізація Холодницького: стали відомі перші деталі

поділитись
Холодницький розповів, чому звернувся з допомогою до медиків

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький підтвердив, що потрапив до лікарні через проблеми зі здоров'ям. Його стан вже стабілізувався й серйозних проблем медики не вбачають.

 Про це повідомляє "Українська правда". Його заступник Володимир Кривенко після засідання антикорупційного комітету Верховної Ради не пояснював причин госпіталізації. Він аргументував це тим, що не є медиком й Холодницький сам прокоментує ситуацію зі своїм здоров'ям.

Глава САП розповів, що потрапив на лікарняне ліжко через різке збільшення рівня цукру в крові і стрибок тиску. Лікарі, за його словами, діагностували у нього хронічну перевтому з тахікардією. Наразі стан здоров'я Холодницького нормалізувався. Глава САП пообіцяв повернутись до свої обов'язків вже у понеділок після завершення лікування.

Через хворобу Назар Холодницький пропустив засідання антикорупційного парламентського комітету, яке відбулося 22 листопада. Під час нього заслуховували звіт керівників антикорупційних органів.

Холодницький шукає наречену та називає роботу антикорупційної прокуратури ефективною

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, джерела розповіли, що глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький опинився в лікарні. Вони вказували, що його госпіталізували з підозрою на інфаркт.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
сап, назар холодницький, лікарня, хвороба холодницького
Вибір редакції, Суспільство
21.07.2018
Газпром повинен заплатити нам за рішенням арбітражу $2,56 млрд
0
0
19:45 21.07.2018
Стало відомо, що допоможе забезпечити співпрацю між компетентними органами обох держав
0
0
16:18 21.07.2018
"У складі кожної бойової бригади було б розумно визначити одного-двох командирів батальйонів, які володіють реальним авторитетом"
0
0
13:54 21.07.2018
До того ж, депутат вважає, що сутички біля антикорупційних органів відбуваються неспроста
0
0
10:15 21.07.2018
Американський президент заявив про готовність багаторазово збільшити мита
0
0
05:19 21.07.2018