Госпіталізація Холодницького: стали відомі перші деталі

поділитись
Холодницький розповів, чому звернувся з допомогою до медиків

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький підтвердив, що потрапив до лікарні через проблеми зі здоров'ям. Його стан вже стабілізувався й серйозних проблем медики не вбачають.

 Про це повідомляє "Українська правда". Його заступник Володимир Кривенко після засідання антикорупційного комітету Верховної Ради не пояснював причин госпіталізації. Він аргументував це тим, що не є медиком й Холодницький сам прокоментує ситуацію зі своїм здоров'ям.

Глава САП розповів, що потрапив на лікарняне ліжко через різке збільшення рівня цукру в крові і стрибок тиску. Лікарі, за його словами, діагностували у нього хронічну перевтому з тахікардією. Наразі стан здоров'я Холодницького нормалізувався. Глава САП пообіцяв повернутись до свої обов'язків вже у понеділок після завершення лікування.

Через хворобу Назар Холодницький пропустив засідання антикорупційного парламентського комітету, яке відбулося 22 листопада. Під час нього заслуховували звіт керівників антикорупційних органів.

Холодницький шукає наречену та називає роботу антикорупційної прокуратури ефективною

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, джерела розповіли, що глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький опинився в лікарні. Вони вказували, що його госпіталізували з підозрою на інфаркт.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
сап, назар холодницький, лікарня, хвороба холодницького
Президентські вибори завжди є вибором стратегічного шляху
0
0
15:47 20.03.2018
Затоптані прапори так просто не забули
0
0
15:47 20.03.2018
Спочатку Україні виставили жорсткі умови. А потім відмовилися від діалогу остаточно
0
0
14:53 20.03.2018
Підсудному вже повідомили про нову підозру за кількома статями
0
0
14:01 20.03.2018