Працівники Федерального бюро розслідувань США консультують українських антикорупціонерів.

Про це сказав глава САП Назар Холодницький в інтерв'ю українському телеканалу. "Нічого такого в цьому немає. Це здійснюється згідно двосторонніх міждержавних угод", - пояснив український чиновник допомогу американських експертів.

За словами Холодницького, за подібні консультації американських експертів українська сторона не платить. При цьому американці ніяк не впливають на роботу українських антикорупціонерів.

"Впливу американських спецслужб я за півтора року роботи в САП і НАБУ не бачив. Я бачу їх бажання допомогти тим нашим двом інституціям, просто працювати і показувати результати", - уточнив прокурор.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, які премії виписують собі українські топ-чиновники. Як виявилося, лідером за розміром премій став Назар Холодницький.

Популярні новини зараз
В українців масово перевірять житло ПриватБанк обнуляє пенсійні картки: можна втратити не одну виплату Комунальні платежі зменшаться вдвічі: хто може розділити половину рахунків з державою Грошей далі не буде: що має зробити кожен пенсіонер
Показати ще