Гройсман зібрався на вибори

поділитись
Він пояснив, чого хоче від життя людей

З'явилася інформація про те, що зараз немає підстав для проведення дострокових виборів. Про це написав прем'єр-міністр Володимир Гройсман у Twitter.

"Зараз немає підстав для проведення дострокових виборів. Можемо за ці півтора роки зробити багато корисних для країни рішень. Якщо буде прийнято наш закон щодо більш жорсткого покарання за підкуп виборців, у нас є шанс отримати нову якість обранців", - йдеться в повідомленні.

Він також додав, що хоче боротися за Україну і брати участь у чергових парламентських виборах.

"Також я хочу привести з собою відданих людей, які конкретними рішеннями і кроками будуть міняти Україну", - підсумував прем'єр.

Скріншот запису

Нагадаємо, контрабандні схеми, засновані на корупції, продовжують безперешкодно працювати на українських митницях, незважаючи на всі реформи.

Приклади працюючих схем у ході прес-конференції навів Голова громадської ради при Головному управління Державної фіскальної служби України, заступник генерального директора Асоціації міжнародних експедиторів України Віктор Берестенко.

За його словами, тільки "Автохаб" – пілотний проект по боротьбі з корупцією при імпорті транспортних засобів, який у 2017 році відкривав особисто прем'єр-міністр Володимир Гройсман, - у цей час сам перетворився на нову схему і приносить своїм кураторам близько 3,5 млн. дол. корупційних доходів.

Друга схема полягає в тому, що при оформленні товарів на митницях фірми-одноденки декларують не той товар, який фактично знаходиться в контейнері, а інший, який у кілька разів, а іноді й у 10 разів дешевше. Наприклад, замість взуття – підошви, замість тканини, нитки, замість дорогих господарських товарів – картонні коробки та плівку ПВХ.

І митники на це "закривають очі". В результаті, обов'язкові платежі в бюджет також знижуються в рази. Зокрема, Берестенко навів приклад, коли вантаж взуття вартістю 94 тис. дол. був оформлений за ціною 12 тис.

Дивіться сюжет про вибори

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", сотні українців штурмують Кабмін.

Автор матеріалу: 
Анна Веретенникова
Теги: 
Гройсман, Україна, дострокові вибори
Вибір редакції, Суспільство
14.08.2018
Народний депутат Олег Ляшко продемонстрував свої таланти в домашньому караоке і став посміховиськом в мережі
0
0
19:01 14.08.2018
Передел церковной собственности может привести к полномасштабной гражданской войне
0
0
18:50 14.08.2018
Трамп заморозив військові польоти Росії над США
0
0
17:03 14.08.2018
Народный депутат Украины Сергей Лещенко, ранее неоднократно выступавший с критикой Виктора Медведчука, прочит ему кресло спикера.
0
0
16:50 14.08.2018
Вчера после полуночи, как в известной сказке, нынешний руководитель «1+1» Александр Ткаченко неожиданно кардинально поменял свою позицию в отношении политика Виктора Медведчука.
0
0
16:36 14.08.2018