Користувачі Мережі з Чехії принесли свої вибачення українцям за слова Мілоша Земана про окупацію Кримського півострова.

Як відомо, 10 жовтня президент Чехії Мілош Земан виступав із зверненням до депутатів Парламентської асамблеї Ради Європи.

Під час виступу політик заявив, що вважає захоплення Росією Криму "завершеною справою", і запропонував "узаконити" анексію півострова, виплативши Україні компенсацію.

Така пропозиція обурила не тільки представників української делегації в ПАРЄ, але й самих громадян Чехії.

У зв'язку з цим, чехи влаштували флешмоб "Чеська Республіка - не Земан", відзначивши його хештегом #SorryUkraine.

Популярні новини зараз
Ухилянтів приголомшили максимальними штрафами ТЦК: хто ризикує отримати Ці 4 дати народження обіцяють багатство і велич: ти серед щасливчиків? Важливі зміни у переказах на картки: що впроваджують ТЦК жорстко взялося за переселенців: нові правила мобілізації
Показати ще

Фотографія активістів

Дивіться сюжет про Земана

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", президент Чехії запропонував українцям розпродати країну.