У Луганській області, неспокійним прифронтовим регіоном вже тривалий час заправляє губернатор, який зараз навіть не намагається приховати свою прихильність до Росії, а також терористичного угрупування так званої "ЛНР".

Юрій Гарбуз лякає у першу чергу своїми кадровими рішеннями – після чотирьох років протидії України агресору, він спокійно призначає на посаду керівника управління розвитку і змісту мережі автомобільних доріг Юрія Бережного.

Саме цього чоловіка ви з легкістю знайдете у загашниках фонду "Руського миру" – там він вказаний головою міської організації "Русь", також із луганською пропискою.

Втім, більшість уже давно не дивується такій поведінці Гарбуза. Чого очікувати від губернатора, котрий ще за часів режиму Януковича був одним з найактивніших членів банди Єфремова в Луганській області. 

Популярні новини зараз

Лобода вперше показала, як співає її донька: "Мам, це хітяра"

Піраміда Хеопса розкрила таємну кімнату, навіть Гаррі Поттер туди не пішов би: неймовірні кадри

Амністія бойовиків Донбасу: Зеленський приголомшив заявою

Шикарному життю вдови "Мотороли" позаздрить кожна жінка: замість скорботи елітні авто і дорогезні заклади

Показати ще

Раніше він вже очолював адміністрацію у селищі Мілове. Коли "запахло смаженим" вирішив тихцем подати заяву на звільнення за власним бажанням.

Згодом потрапляє до списків на люстрацію  - і диво,але знову ж таки займає керівне крісло, хоча згідно закону не має жодного права на це.

"Кадрові успіхи" губернатора на цьому не закінчуються: свого часу він призначив начальником відділу культури в Сватівської РДА Наталю Дуравкіну. Та сама Дуравкіна, яка в 2014-2015 роках організовувала концерти на підтримку бойовиків. Звісно, прикриваючись егідою православних намірів та народністю, а насправді – працювала спільно із партією Плотницького "Мир Луганщині".

Підопічні Гарбуза не можуть втриматися і від хабарництва. Не так давно на цьому зловили директора департаменту соціального захисту Луганської ОДА Елеонору Поліщук. Вона вимагала для губернатора 109 000 гривень за невтручання у справи підприємців.

Але поки що суттєвих зрушень і покарань не анонсувалося, а "недолюстрований" чиновник і надалі не випускає область з-під своєї влади.

Дивіться: губернатор Юрій Гарбуз підпадає під люстрацію

Гарбуз не прошел люстрационную проверку

Когда вся Украина боролась против бандита Януковича , его личный друг Юрий Гарбуз занимал высокую должность в Луганской области... Мы не будем говорить о какой-то морали...Всем и так понятно что во власти ее нет!!! Но даже по закону Гарбуз не может возглавлять область сейчас. Вот только его люстрационная проверка длится еще с апреля 2016. Целых два года!!! Почему мы терпим при власти друзей Януковича??? И почему Гарбуза все никак не допроверяют??? Делайте репост чтоб нас наконец-то услышали!!!

Posted by Гарбуз Конфуз on Tuesday, 27 February 2018
Як повідомляв портал "Знай.ua", підлеглих губернатора Луганської ОВГА Юрія Гарбуза, який сам неодноразово фігурував у гучних скандалах,  викрили у корупційній діяльності. Зацікавив правоохоронців у першу чергу директор Департаменту соціального захисту населення Луганської обласної державної адміністрації та керівник Старобільського обласного психоневрологічного інтернату. Ними й зайнялася нещодавно Військова прокуратура сил АТО.