Україна найближчим часом повинна скасувати не тільки залізничне, але і автобусне сполучення з Росією. Принаймні, так вважає заступник представника президента України в АР Крим Ізет Гданов.

Ця ідея виникла після прокоментував рішення Мінінфраструктури України про припинення залізничного сполучення з країною-агресором, про що раніше повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Згідно документу, Україна має намір повністю припинити залізничне пасажирське сполучення з Росією. Розраховують, що його підтримають в Кабміні і Раді національної безпеки і оборони України (РНБО). Також Омелян уточнював, що на даному етапі мова йде виключно про пасажирському ж / д повідомленні, вантажні перевезення припиняти поки не планується. Це пояснюється міжнародними зобов'язаннями, взятими на себе Україною в рамках Світової організації торгівлі (СОТ).

Візовий режим з РФ: нові правила

Популярні новини зараз

Українець прославився у всьому світі завдяки ажурним яйцям: "Волинський Фаберже"

Розійшлися? Ксенія Мішина видалила Олександра Еллерта зі свого Instagram

Лукашенко заявив про замах на нього і дітей, винні США: "Посадимо в льох"

Ранкова звичка більшості людей виявилася шкідливою, медик все пояснив: "Не пийте каву"

Показати ще

З 1 січня 2018 року в’їзд громадян Російської Федерації на територію України буде здійснюватися за новими правилами. Зокрема, порядок перетину росіянами українського кордону передбачає проходження біометричного контролю.

У зв’язку з нововведеннями, перед поїздкою необхідно заздалегідь заповнити електронну анкету на сайті Міністерства закордонних справ (МЗС). У попередньому повідомлення про намір відвідати Україну потрібно вказати особисті дані: П.І.Б., дату народження, професію і місце роботи, мету поїздки і населені пункти, які планується відвідати. Термін подачі анкети для в’їзду до України — за місяць до поїздки. Виняток становлять екстрені випадки, наприклад, хвороба або смерть родича.

Документи:

гарантія повернення в Росію (наприклад, квиток у зворотний бік)

оплачена туристична путівка (ваучер)

нотаріальне запрошення

підтвердження платоспроможності

Дивіться: що означатиме візовий режим з Росією для українців?

Нагадаємо, Турчинов прокоментував путінську ідею "референдуму" на Донбасі.

Як повідомляв Знай.ua, Україна поверне Крим та Донбас через суд.

Також Знай.ua писав, оприлюднено повний список правил візового режиму із Росією.