Через арешт активів Великобританії у рамках суперечки з українським "Нафтогазом", російський концерн "Газпром" втратив можливість залучення кредитів у іноземних банків .

Цю інформацію повідомляє Reuters, посилаючись на інформовані джерела.

В повідомленні йдеться, що програму кредитування призупинили, а після арешту активів англійський банк заморозив кредитну угоду до того моменту, поки ситуацію не пояснять. Скоріше всього, рішення суду, навіяло страх на банкірів, які традиційно працюють із "Газпромом" на міжнародному ринку.

Так, у березні російський концерн схвалив залучення в 2018 році двосторонніх і клубних кредитів на суму до 4 мільярдів євро.

"Якщо "Газпром" не знайде рішення для зняття арешту активів, то програму позик на зовнішньому ринку йому навряд чи вдасться виконати у повному обсязі", - заявило джерело.

Популярні новини зараз

Померла найепатажніша українська фотомодель: у свої 73 давала приклад молодим

Головне за день: скасування безкоштовного проїзду, перемога Анни Неплях на Міс Україна-Всесвіт і правила носіння маски після вакцинації

Носити чи не носити? Відомий адвокат розповів, чи потрібна маска після вакцинації

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Показати ще

Нагадаємо, що компанія Nord Stream-2 AG, оператор газопроводу Північний потік-2 розробила маршрут газопроводу в обхід Данії. Про це повідомив виконавчий член ради директорів австрійської нафтогазової компанії OMV Манфред Ляйнтнер.

"Ми розробили вже альтернативний маршрут, Nord Stream-2 AG не потрібно додаткових дозволів. Загальна вартість проекту залишиться колишньою, як і говорилося під час запуску проекту - вона становить 9,5 млрд євро", - заявив Ляйнтнер.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", транзит газу через Україну катастрофічно впав після відновлення роботи російського газопроводу "Північний потік". Зокрема, номінація на прокачку по ужгородському коридору впала з 198 млн куб. м до 156 млн куб. м, повідомляють ЗМІ.

Також портал "Знай.ua" повідомляв про те, що глава НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв розпорядився преміювати окремих працівників АТ "Укртрансгаз". Премії виписані за успіх в судовій суперечці з російським "Газпромом" в Стокгольмському арбітражі. Виплата премій буде здійснена за рахунок коштів "Укртрансгазу" в межах планових витрат компанії. Суми премій невідомі.