Одне з основних питань до президента України Петра Порошенка, які цікавили журналістів на сьогоднішній прес-конференції глави держави у Києві, було те, чи балотуватиметься він на другий президентський термін.

Відповідаючи на нього, президент утримав інтригу. Порошенко заявив, що ще не вирішив, чи буде він балотуватися. Але, за його словами, він у будь-якому випадку залишиться в Україні.

"Хочу вас розчарувати – Ви від мене цього не чули" – заявив Порошенко на прес-конференції у Києві у відповідь на питання про плани йти на наступні вибори президента.

"Рішення щодо участі у виборчій кампанії я буду приймати тоді, коли кампанія розпочнеться. Обіцяю вас про це детально проінформувати", – сказав глава держави.

На запитання про те, що він планує робити у разі, якщо програє на виборах, президент заявив: "Я не програв ще у своєму житті жодної виборчої кампанії".

"Позиція перша: я помилився, я точно 100 відсотків буду брати участь у президентських виборах – як виборець, буду голосувати в Україні, в Києві… Я наголошую, що після виборів я точно буду жити в Україні в будь-якій якості. Я небайдужий до України, я зроблю все, щоб не допустити реваншу", – сказав Порошенко.

Крім того, Порошенко запевнив, що повністю задоволений роботою парламенту і Кабінету міністрів, тому не має наміру оголошувати дострокові вибори.

"Ніяких розмов я не веду. Якщо парламент замість справ буде займатися виборами, то вони самі до цього прийдуть", - прокоментував Порошенко можливість проведення дострокових виборів.

Він також нагадав, що оголошення дострокових виборів - право, а не обов'язок президента.

Дивіться прес-конферецію он-лайн:

Прес-конференція Петра Порошенка

Дивіться першу за довгий час велику прес-конференцію президента України Петра Порошенка наживо! Трансляцію веде Радіо Свобода

Posted by УНИАН on Wednesday, 28 February 2018Зазначимо, що Міхеїл Саакашвілі планує взяти участь в президентських виборах, які відбудуться вже в кінці березня 2019 року. Політик запевнив, що кандидатура буде обиратися через праймеріз - попередні вибори.

Він також пообіцяв представити план реформ держави, які всього за 70 днів виведуть Україну на новий рівень. Планує політик і подальше партійне будівництво - розширення свого "Руху нових сил".

Саакашвілі також закликав всі опозиційні сили об'єднуватися з його партією для протистояння нинішній українській владі і попередив, що його антиурядові акції триватимуть.

Як повідомляв портал "Знай.ua", журналіст Олександр Дубинський розкрив, що залишилось за кадром сьогоднішньої прес-конференції Порошенка.