Державну акціонерну компанію «Укрвидавполіграфія» виставляють на продаж. Цей факт відразу ж обурив патріотично налаштованих політичних та громадських діячів. Для того, щоб розповісти людям про небезпеку, яку несе ця приватизація, 11 квітня у Києві вони провели зустріч з пресою.

Хоча сама прес-конференція нагадувала більше збори пенсіонерів, так як майже всім учасникам вже давно перевалило за 60 років. Головним ворогом вони обрали голову правління «Укрвидавполіграфія» Василя Продана.

«У нього закінчується скоро контракт, і ми б не хотіли, щоб він залишався на цій посаді, - заявив громадський і політичний діяч Андрій Хома. - Ми зверталися до Держкомтелерадіо, щоб вони провели перевірку підстав перебування Продана на своїй посаді. Але пройшло вже півроку і нічого не змінилося».

Організатори вважають, що приватизація «Укрвидавполіграфія» ще більше допоможе Росії, тому що у країні-агресорі триватимуть друк книг, які продаються у нашій країні.

«Ми не повинні цього допустити. Щоб українці купували книги, надруковані у РФ, тим самим фінансуючи російську армію», - заявив голова Всеукраїнського співтовариства  «Просвіта», колишній народний депутат Павло Мовчан.

За словами організаторів, за всім цим стоїть колишній регіонал, екс-міністр освіти Дмитро Табачник. Адже зараз підприємством керує його колишній соратник Василь Продан - значить і він доклав до цього руку. А то, що сам Павло Мовчан свого часу був виключений з «Батьківщини» за те, що підтримав ініціативи Партії регіонів, про це політик чомусь промовчав.

Також здивувала присутність на прес-конференції режисера Леоніда Мужука. Яким чином він розуміється на справах «Укрвидавполіграфії» - для всіх залишилося секретом.

У зв'язку з цим не дивно, що цільного плану у активістів немає. Наприклад, на питання про те, кого ж вони хочуть бачити замість Василя Продана - відповісти вони не змогли.

«У нас немає ніяких кандидатів, - заявив Знай.ua колишній народний депутат Павло Мовчан. - Ми б'ємо на сполох, тому що в минулому є подібні сумні прецеденти, і ми знаємо, чим все це може скінчитися».

Іншими словами можна перефразувати: «Нам цей керівник не подобається, але ким його замінити ми не знаємо».

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що чоловіка жорстоко побили за те, що він "укроп і фашист".