В українській столиці вдруге зіпсували графіті, яке було зроблено на вулиці Грушевського в часи Евромайдана. Про це 25 травня повідомили в прес-службі столичного управління поліції.

- В чергову частину столичної поліції надійшло повідомлення про те, що на вулиці Грушевського невідомі зробили написи на відновлених графіті часів Майдану, – сказано в повідомленні.

На даний момент поліція шукає зловмисників. Правоохоронці вивчать відеозаписи камер спостереження, які розташовані в цьому районі.
Зазначимо, що графіті на Грушевського псують вже не в перший раз. Свого часу малюнки навіть назвали "Іконами революції".

Графіті з'явилося в часи Майдані. 2 вересня його раптово зафарбували. За версією слідства, це зробив власник магазину меблів "Емпоріум", який довгий час знаходився у цьому приміщенні. Прокуратура кваліфікувала інцидент за статтею 298 КК - нищення, руйнування чи псування пам'яток історії або культури.

Популярні новини зараз
Юр'їв день 9 грудня: не вздумайте лежати і прислухайтеся до води, головні заборони свята Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..." Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку
Показати ще

4 жовтня на місці стертих "Ікон революції" з'явилися три портрета Вадима Рабиновича. Депутата зобразили в респіраторі, масці на обличчі і касці. Під портретами значилася напис "За життя". Так називається політична партія Рабиновича.

Автор "Ікон революції" розкритикував відновлене графіті

Завдані плями не мають нічого спільного з справжніми революційними символами. Сподіваюся, на цей раз самовільні дії Дмитра Резніченка і компанії на роль відновників історичної пам'яті не залишаться без уваги правоохоронних органів, а їх творчі недопотуги будуть засуджені громадськістю, яка не дозволяє маніпулювати собою, - обурився автор.

"Знай.uа" нагадує, перманентні "революції" в Україні після Майдану – не що інше, як намагання зайняти місце у владі з боку тих, хто в неї не потрапив. Таку думку в ысказал відомий блогер і волонтер Роман Доник.
Він переконаний, що найцікавіше, що всі ці "революціонери" – вони насправді не хочуть революції.