За словами депутата Криворізької міськради і куратора добровольчого батальйону "Кривбаса" стало відомо, що офіційні дані про 366 загиблих українських військових в Иловайском казані в серпні 2014 року абсолютно не відповідають дійсності.

Про це Микола Колесник розповів в інтерв'ю виданню "Гордон":

"Скільки, згідно з цим "даними", безвісті зниклих? З цифрами не згоден насамперед як людина, яка ще в кінці літа 2015 року надав слідству оригінали бойових наказів і розпоряджень по Иловайску.оеначальники остаточно забрехалися, запевняючи, що це добровольці самі, без наказу, вирішили взяти місто. Поїдьте на Краснопольское кладовищі під Дніпром або на цвинтар в Запоріжжі, порахуйте, скільки безіменних хлопців після Іловайського котла там поховано під номерами", – сказав Колесник.

За словами депутата, військові не фігурують в офіційній статистиці, тому що досі не ідентифіковані.

Популярні новини зараз

Нічні дрифтери, начувайтесь: на дорогах України з'явилися "берлінські подушки" за 30 тисяч

Україна поступово перетворюється на Польщу? Тисячі мігрантів масово хлинули в країну

Аллі Мазур - 56: ведуча 1+1 після боротьби з онкологією згадала, хто подарував їй життя - давно на небесах

Як обрати телевізор?

Показати ще

"У Иловайском котлі вбиті щонайменше тисяча наших бійців, а якщо говорити про безвісти зниклих... Їде "Урал" з бійцями, пряме попадання "Граду" – і все, останки 30 хлопців на одній лопаті, неможливо взяти ДНК. І куди їх вписати, в яку статистику? У нас же ні одна пошукова група не виїжджає на окуповану територію, щоб забрати останки наших бійців. На мінських переговорах це питання взагалі не піднімається. А скільки наших за чотири роки в полоні загинуло від хвороб, тортур, поранень або пострілів п'яних сепаров? Хтось їх шукає, веде переговори з тією стороною? Немає!" – додав депутат.

Знай.uа також нагадує, що пройшло більше чотирьох років після трагічних подій на Майдані, в ході яких загинули люди. Слідчі ГПУ досі не можуть пред'явити громадськості винуватців цього розстрілу. І з кожним місяцем затягування, під силовиками, які займаються цією справою, все більше хитаються крісла. І поки вони не придумали нічого кращого, як спробувати знайти "стрілочника" з високим званням, на якого можна буде "повість всіх собак".

Також нагадуємо, що в мережі опублікували повідомлення бійця АТО, яке було відправлено три роки тому, під час трагічних подій в Илловайске.