Російський публіцист Олександр Невзоров висміяв реакцію російських політиків на марші на честь дня народження українського політичного діяча Степана Бандери, які відбулися 1 січня.

"Я думав, звичайно, що цей рік буде вже роком, нарешті, позбавлення від частини скреп. Хоча в Росії з цим, я думаю, поки буде сутужно, бо ми бачимо, що, наприклад, віце-спікер Держдуми РФ Ірина Ярова, в якої риси обличчя колишуться і здригаються від обурення, вона заявляє, що марш з приводу Бандери в Києві - це всесвітня страшна ганьба, і це кінець України", - заявив Невзоров в ефірі "Еха Москви".

Він зазначив, що таку заяву зробила державна діячка у країні, де Сталін є головним кумиром населення, згідно різним опитуванням. Бандера та Сталін, сказав Невзоров, абсолютно непорівнянні за рівнем жорстокості.

"Зрозуміло, що ці персонажі абсолютно непорівнянні. Тобто ми бачимо, що у нас стратегічні запаси ще дуже великі. І крім Ярової у нас же є багато інших чудових героїнь, я вже не кажу про "даму з гніздом" з Ради Федерації, я не говорю про всяких мізуліних", - додав політолог.

Дивіться: марш на честь Степана Бандери у Дніпрі

Популярні новини зараз

Наталя Могилевська зіткнулася з несправедливістю і попередила українців

Григорію Чапкісу - 91: шлях до слави, тяжка хвороба та чотири кохання легендарного хореографа

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Показати ще

Як пвідомляв портал "Знай.ua", у багатьох українських містах пройшли марші на честь 109-ї річниці зі дня народження Степана Бандери.