Господарський суд міста Києва прийняв рішення про повернення до державної власності пакету акцій ПАТ "Укртелеком", що належить ТОВ "ЕСУ", компанії мільярдера Ріната Ахметова. Пакет ЕСУ складає 92,79%.

"Сьогодні, 19.10.2017, Господарським судом міста Києва ухвалено рішення у справі №910/7708/17, яким повністю задоволено позовні вимоги Фонду державного майна України, розірвано договір купівлі-продажу акцій №КПП-582 від 11.03.2011 ПАТ "Укртелеком", зобов’язано ПАТ "Державний експортно-імпортний банк України" списати з рахунку ТОВ "ЕСУ" пакет акцій ПАТ "Укртелеком" та стягнуто з ТОВ "ЕСУ" пеню у розмірі 2 млрд 171 млн 169 тис. грн, нараховану за неналежне виконання договору купівлі-продажу пакета акцій", - ідеться в повідомленні судді-спікера Господарського суду міста Києва Р. Бойко.

У свою чергу в "ЕСУ" заявили, що оскаржуватимуть це рішення та подадуть апеляцію.

"ЕСУ" не згоден з рішенням суду першої інстанції і продовжить захист права власності на акції "Укртелекому" в Апеляційному суді", - повідомили в компанії.

У компанії Ахметова також запевнили, що рішення суду першої інстанції не вплине на операційну роботу "Укртелекому". Зокрема, пообіцяли, що продовжать масштабну модернізацію компанії в партнерстві з China Development Bank.

Популярні новини зараз

Вагітна Катерина Осадча вбралася у "наречену": хоче встигнути до пологів

День Незалежності, Яблучний Спас і довгий вікенд: скільки вихідних матимуть українці у серпні

Марічка Падалко потрапила в неприємну ситуацію на відпочинку під Одесою: "Закрийте рот"

Юрій Горбунов кардинально змінив зовнішність перед пологами Каті Осадчої, українці не впізнали

Показати ще

"З огляду на характер претензій ФДМ і їхній зв'язок з діями попередніх власників "Укртелекому", ТОВ "ЕСУ" вважає за необхідне досягнення розумного компромісу щодо виконання приватизаційних зобов'язань", - зазначили в компанії.

Нагадаємо, що в травні Фонд державного майна України подав позов до Господарського суду Києва до компанії "ЕСУ", що належить бізнесменові Рінату Ахметову, і Державному експортно-імпортному банку України про розірвання договору купівлі-продажу акцій "Укртелекому", а також про стягнення пені в розмірі 2,17 млрд грн.

Як повідомляв портал "Знай.ua", "Укртелекому" присудили мільйонний штраф за те, що компанія незаконно займала приміщення школи.