Сьогодні компанія Ornex, яка входить у групу СКМ Ріната Ахметова купила пакети в 25% акцій трьох компаній: "Київенерго", "Західенерго" та "Донецькобленерго".

Пакети акцій, куплені на фондовій біржі "ІННЕКС", виставлені на продаж Фондом державного майна України.

Відзначимо, що акції "Київенерго" та "Західенерго" компанія Ахметова купила 18 серпня, а "Донецькобленерго" – 16 серпня.

Сума угоди по "Донецькобленерго" склала 143,8 млн гривень, по ДТЕК Західенерго" - 417,163 млн грн, що на 20% вище за стартову ціну, тоді як 25% акцій "Київенерго" були куплені за стартовою ціною в 759,633 млн грн.

У всіх трьох компаніях і раніше СКМ була мажоритарним акціонером.

Популярні новини зараз

Маски назавжди, щеплення для дітей і "примарний" імунітет: вчений розвінчав популярні міфи про коронавірус

Настя Каменських показала, як "пустує" в ліжку з Потапом: "Моя підзарядка любові"

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

До Групи СКМ входять компанії Метінвест і ДТЕК, Перший Український Міжнародний Банк, АСКА й АСКА-Життя, Укртелеком, телекомунікаційна група Vega, Медіа Група Україна, ЕСТА Холдинг (нерухомість), Український Рітейл (роздрібна торгівля), UMG (виробництво і переробка сировини, трейдінг), Паралель (оператор ринку нафтопродуктів), Харвіст (сільське господарство), машинобудівний холдинг Corum Group, транспортний холдинг «Портінвест» та інші.

100% акцій Компанії СКМ належать олігарху Рінату Ахметову.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", японська компанія Mitsubishi Corporation планує увійти на енергетичний ринок України, де фактично монопольне становище займають підприємства холдингу українського олігарха Ріната Ахметова.