В колах народних обранців досі намагаються просувати свої партії ті, для кого політика – не більше, ніж просто бізнес. Одним із таких прикладів стала створена Вадимом Рабиновичем політсила "За життя".

Відповідну думку в коментарі Politeka висловив політичний експерт Олександр Кочетков.

За його словами, депутат регулярно користується хитрощами підприємництва, намагаючись просувати свої ідеї вже у стінах парламенту.  

"Вадим Рабинович, здатний перетворювати голі слова в електоральні відсотки. Це крутіше криптовалюти. ... був період, коли Рабинович реально був дуже впливовим українським персонажем. Але побачити його в нинішній іпостасі телевізійного жартівника, зізнатися, не очікував", - зазначив експерт.

Кочетков запевнив: саме Рабинович – еталон "українського популізму", адже поки він з'ясовував стосунки зі своїми опонентами, встигав нав'язувати свої ідеї:

"Український популізм - це коли політик на словах активно просуває те, що ніколи і ні за що не стане робити на практиці. Вадим Рабинович - хитрий досвідчений політичний бізнесмен - еталонний приклад такого популіста", -підсумував він.

Як повідомляв портал "Знай.ua",експерти дали невтішний прогноз новоствореній партії Рабиновича.