Не так давно Вадим Рабинович хизувався небувалими рейтингами новоствореної партії "За життя", сподіваючись на втілення амбіційних планів. Проте люди, які непогано знаються на політиці, застерегли: проекту найближчим часом світить провал, адже надій потрапити у парламент немає.

Про це йдеться у сюжеті програми "Подробності".

Показники політсили на практиці виявилися завищені – схожі на підробні резутати сумнівних опитувань. За фактом ситуація більше нагадує одноосібний піар та заклики до розколу опозиційного табору.

Такої позиції дотримується політолог Кость Бондаренко. Він запевнив: проблеми у партії почалися ще на початку року, але ці факти стабільно замовчувалися:

"Вони можуть задатися питанням - а що ми робимо в цьому проекті? Або один, або інший", - зазначив він.

Популярні новини зараз

Настя Каменських оголила ніжки на премії YUNA 2021, Потап не стримався: "Богиня"

Андрій Макаревич з "Машины времени" зізнався у коханні до Львова: "Місто-перлина"

Go_A без вокалістки втратили перше місце на "Євробаченні 2021", Росія обігнала

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Показати ще

Зіграли свою роль не гучні "карибські торги": тоді Рабинович захотів придбати чималий шмат землі на острові Сен-Барт за 12 мільйонів євро. Як виявилося, у політичних таборах досі не спроможні домовитися між собою, тому про спільну роботу у стінах парламенту мова не йде:

"Те, що відомо - це те, що між Рабиновичем і Мураєвим існує цілий ряд проблем. Рабинович - це людина, яка формувався в пізні радянські часи і відповідно, це реклікт епохи 90-х, будемо так говорити. Мураєв - це людина, яка формувався вже на незалежності і людина нового покоління. Так що у них різні підходи, різні бачення. Партія фактично складається з двох центрів, ось, і ці центри можуть взаємодіяти на основі компромісу. Іноді поле для компромісу, скажімо так, зникає, і тоді партію очікує розкол ", - додав Бондаренко.

Експерт охрестив ситуацію, що склалася "політичним розлученням". Але якщо у справах сімейних все простіше: подав заяву і за місяць ви вже чужі люди, то у колах "За життя" відбувається за іншим сценарієм.

На думку політолога, такий розкол не може бути полюбовним і закінчиться спільними звинуваченнями між колишніми соратниками.

Як повідомляв портал "Знай.ua", розкрита головна причина популярності криптовалюти серед депутатів.