Політичні досягнення мера Києва Віталія Кличка виявилися не такими яскравими, як його палкі промови та недолугі фразочки.

Сьогодні, 19 липня, Кличко відзначає свій 47-й день народження. Незважаючи на фантастичну спортивну кар'єру, політичні справи Кличка пішли не так добре. Країні він запам'ятався не успішними діями, а смішними ляпами.

Politeka пропонує згадати найвеселіші висловлювання мера Києва.

Після знаменитої фрази про завтрашній день, яку Кличко виголосив на одному з політичних шоу, він увірвався в список персонажів інтернет-мемів.

"А сьогодні у завтрашній день не всі можуть дивитися. Точніше, можуть дивитися не лише всі, мало хто може це робити", — заявив Кличко.

Популярні новини зараз
Свято наближається: коли в Україні випаде перший сніг та вдарить справжній мороз Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати Можна робити запаси - сухарі знадобляться: в Україні знижуються ціни на хліб, гречку та цукор Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця
Показати ще

Інша фраза, яка також стала культовою, була виголошена, коли замість зими він попросив жителів столиці готуватися до землі.

"Кожного з киян я прошу з розумінням ставитися до цієї проблеми, і просив би також всіх киян з особливою складовою звернутися до проблеми теплозбереження та підготовки до землі" — сказав Кличко.

Всього однією фразою він зламав голови мільйонам українців і змусив подумати, скільки ж у нього заступників і де вони лежать.

"У мене є два заступника, чотири з яких вже місяць лежать в Кабінеті міністрів. Призначити їх неможливо. Не знаю, чому" , — поскаржився він.

Обвал Шулявського мосту мер Києва також оголосив епічно.

"Аварійним він визнаний не був. Він втомився від часу", — заявив Кличко.

А одного разу, у нього виникла грошова невизначеність.

"Нам потрібен не тільки час, нам потрібні гроші. Тому що ми розуміємо, що нам не потрібні гроші. Не забирайте у нас гроші. З повітря без грошей ми не зможемо побудувати ні доріг, ні замінити ліфти", — заплутався в своїх думках Кличко.

Фраза про те, як зробити холодну воду гарячою претендує на статус наукового відкриття.

"Ми можемо дати гарячу воду. Щоб холодна вода перетворилася в гарячу, її треба підігріти. Зрозуміло? Для цього потрібен газ", — пояснив мер.

Грандіозне відкриття Кличко про те, що відстань вимірюється не в кілометрах, стало епохальною жартом.

"Знаєте, не в кілометрах відстань вимірюється. Дві години! П'ятдесят кілометрів потрібно їхати дві години", — сказав мер Києва.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", різке подорожчання проїзду в громадському транспорті - найскандальніша тема останніх днів: якщо 5 гривень в метро і 4 в наземному комунальному транспорті кияни змогли пережити, то 8 гривень - явний перебір і це зрозуміло всім. Всім, крім самого градоначальника Віталія Кличка.