Кортеж секретаря РНБО Олександра Турчинова порушив правила дорожнього руху.

Про це повідомляє "Стіна".

У ролику, який нещодавно з'явився у мережі, видно, як авто виїхало на так звану "трасу Януковича", що на Київщині.

Кілька машин розвернулися у недозволеному місці просто біля регулювальника – зокрема, помітили джип Toyota Land Cruiser чорного кольору із Турчиновим, седан Toyota Camry та білу Skoda із охоронцями.

Відомо, що кортеж прямував на вручення сертифікатів на житло українським військовим. Судячи з відео, біля Вишгорода супровід помітили патрульні, які стояли на перехресті.

Популярні новини зараз
Газ, тепло, вода та світло: українцям компенсують витрати на комуналку З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня Робота дитсадків у святкові дні: вихователі висунули важливе прохання
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Турчинов пояснив, навіщо Кремлю ракетний фейк.