Верховна Рада України ухвалила законопроект про Антикорупційний суд.

1 березня під час ранкового засідання було ухвалено рішення стосовно Документу №7440. 282 депутати віддали свій голос "за" законопроект.

Законопроект було ухвалено за основу у першому читанні, тож на документ чекатиме ще друге читання.

Зміст законопроекту ще можуть змінити до ухвалення у другому читанні під час його розгляду парламентарями.

Популярні новини зараз

В Одесі 11-річну дівчинку викрали на очах у перехожих: запхав у багажник і втік

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Могилевська заговорила про дітей Каменських і Потапа: "Чекаємо на поповнення"

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще

Как сообщал ранее портал "Знай.ua", Хьюг Мінгареллі Глава представництва ЄС в Україні зробив заяву про те, що не говорив, ніби "тільки ідіот не помічає проведених реформ". Про це він повідомив на 14-й інвестиційній конференції, яку організувала компанія Dragon Capital.

Также портал сообщал ранее о том, что нова патрульна поліція стрімко втратила довіру українців і більшість особового складу.

Як говориться в матеріалі "Нового часу", за даними соцопитування фонду Демініціативи, в 2017-м довіру до патрульних відчували 34,6% українців, а недовіра - 53,5%. Ще рік тому ці цифри були помітно краще: 45,8% при 40,7% "недовірливих". Нацполіціі, структурним підрозділом якої і є патрульні, довіряє 21% опитаних, а не довіряють 67% .За оцінками соціологів, патрульні виявилися на восьмому місці за рівнем довіри: попереду армія, церква, громадські організації, НАБУ і так далі.