Верховна Рада України ухвалила законопроект про Антикорупційний суд.

1 березня під час ранкового засідання було ухвалено рішення стосовно Документу №7440. 282 депутати віддали свій голос "за" законопроект.

Законопроект було ухвалено за основу у першому читанні, тож на документ чекатиме ще друге читання.

Зміст законопроекту ще можуть змінити до ухвалення у другому читанні під час його розгляду парламентарями.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: доля ПриватБанку і Коломойського, параліч Заворотнюк, перерахунок пенсії та мінімалки в Україні

Яке свято 12 грудня: чого не можна робити в цей день

"Сексі!": Каменських в пікантний спідній білизні захопила не тільки Потапа

Степаненко голосно висловилася про весілля Петросяна з молодою коханкою: "Якщо це правда..."

Показати ще

Как сообщал ранее портал "Знай.ua", Хьюг Мінгареллі Глава представництва ЄС в Україні зробив заяву про те, що не говорив, ніби "тільки ідіот не помічає проведених реформ". Про це він повідомив на 14-й інвестиційній конференції, яку організувала компанія Dragon Capital. 

Также портал сообщал ранее о том, что нова патрульна поліція стрімко втратила довіру українців і більшість особового складу. 

Як говориться в матеріалі "Нового часу", за даними соцопитування фонду Демініціативи, в 2017-м довіру до патрульних відчували 34,6% українців, а недовіра - 53,5%. Ще рік тому ці цифри були помітно краще: 45,8% при 40,7% "недовірливих". Нацполіціі, структурним підрозділом якої і є патрульні, довіряє 21% опитаних, а не довіряють 67% .За оцінками соціологів, патрульні виявилися на восьмому місці за рівнем довіри: попереду армія, церква, громадські організації, НАБУ і так далі.