Козак Гаврилюк погорів на тому, що українці йому не пробачать

поділитись
Гаврилюка спіймали на авто для АТОшников

Автомобіль, на якому їздить у Верховну Раду народний депутат Михайло Гаврилюк, не належить волонтерам. Про це розповів один з волонтерів, розмову з яким оприлюднив журналіст Василь Крутчак, повідомляє "Обозреватель".

"Перед тим як публікувати відео, Мішу і його авто, я поспілкувався з відомим волонтером. Який мені розповів, що означають зелені номерні знаки і кому насправді їх видають. Робіть висновки", - написав він.

За словами волонтера, "зелені" номери ніколи не видавалися волонтерам.

"Це мусорський розвод. Жоден реальний волонтер не мав зелених номерів", - розповів він.

За словами волонтера, спочатку такі номери позиціонували як номерні знаки для автомобілів, які возять допомогу українським військовим у зону АТО.

"Ось тільки це п*здеж. Ці автомобілі возять блатні дупи по Києву", - пояснив він.

Зазначимо, що раніше стало відомо, що журналіст Василь Кручак заявив, що народний депутат Михайло Гаврилюк вже два роки їздить на автомобілі, який повинен був передати в зону АТО.

"Я дуже радий, що народний депутат Михайло Гаврилюк з шаленою швидкістю розвивається. Він уже дійшов до стадії жлобсько-мародерскої схеми. Відкрив благодійний фонд, оформив на фонд автомобіль для передачі в зону АТО, а сам вже більше двох років возить на даному автомобілі свою дупу в ВРУ. А щоб ніхто не побачив, ховає автомобіль на закритій парковці по вул. Банкова. Ну і людям розповідає історії, що добирається на роботу, на «Жигулях», метро, маршрутці... Красава, так тримати», — розповідає Кручак.

Пізніше сам Михайло Гаврилюк у відповідь на звинувачення, заявив, що користується цим автомобілем в ті дні, коли для волонтерської організації він не потрібен. Він запевнив, що машина йому не належить.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що депутат від "Народного фронту" Михайло Гаврилюк в черговий раз влаштував скандал під час зустрічі з журналістом. Цього разу місцевому козаку не сподобалося, що представники ЗМІ посміли з'явитися в їдальню Верховної Ради, але не просто прийти, а ще й вести відеозйомку.

Автор матеріалу: 
Галина Струс
Теги: 
козак Гаврилюк, авто, скандал, волонтери
Вибір редакції, Суспільство
14.08.2018
Вчера после полуночи, как в известной сказке, нынешний руководитель «1+1» Александр Ткаченко неожиданно кардинально поменял свою позицию в отношении политика Виктора Медведчука.
0
0
16:36 14.08.2018
Политик прокомментировал вопрос журналистов, касающийся трений между двумя группами влияния в партии "Оппозиционный блок"
0
0
16:22 14.08.2018
Анатолий Шарий, комментируя интервью Виктора Медчедчука с дочерью Немцова, сравнил ее по уровню интеллекта с «5-летней девочкой».
0
0
15:14 14.08.2018
Стоит заметить, что началось все это это как раз после согласия В. Медведчука стать членом партии «За життя»
0
0
14:10 14.08.2018
Появились новые подробности убийства бывшего депутата
0
0
14:00 14.08.2018