Народний депутат від "Народного фронту" Михайло Гаврилюк побив журналіста Василя Крутчака, який намагався взяти у нього інтерв'ю.

Відповідний ролик журналіст опублікував на сторінці у Facebook.

За словами постраждалого, "козак" Гаврилюк не дуже любить спілкуватися із представниками ЗМІ, а місяць тому взагалі вирішив не говорити ні з ким із журналістів. Втім, Крутчак все ж ризикнув і підійшов до нардепа, але на таку реакцію з його боку не очікував.

"У мене розбитий телефон та розірвана сорочка. Щось я не пригадую, щоб хтось так кидався на журналістів", - додав медійник.

Гаврилюк не особливо добирав слова, натякнувши на те, що його відмова – це "воля Божа".

Народний депутат Михайло Гаврилюк (Народний фронт) зійшов з розуму. Місяць назад він заявив, що прийшов рішення не давати журналістам коментарі та інтерв'ю. Мене це мягко кажучи здивувало! Сьогодні у ВР я підійшов до нього з метою, щоб поцікавитись чи не змінив він свого рішення? Реакція Гаврилюка на відео. Як результат в мене розбитий телефон та розірвана сорочка :) P.S. Щось я не пригадую, щоб хтось із колишньої "бандитської" влади кидались у ВР на журналістів!

Популярні новини зараз
Професор кафедри екології передбачає "судний день для Землі": шосте масове вимирання Лукашенко за прикладом путіна набирає до армії неповнолітніх випускників: зі шкільного двору одразу в Україну ЗСУ готові: Сергій Хлань анонсував приємні новини для херсонців у найближчі тижні Популярна крупа встановила новий ціновий рекорд: дозволити собі зможе не кожен
Показати ще
Posted by Vasyl Krutchak on Thursday, 18 May 2017

"Відчепись, Вася", - сказав нардеп перед тим, як штовхнути в груди журналіста.

Як повідомляв портал "Знай.ua", нардеп Михайло Гаврилюк одружився зі студенткою.