Стало відомо, що пенсійний фонд планує з 1 липня провести два перерахунку пенсій для українців.

За підсумками, перерахунок виплат буде проведено, оскільки змінюються соціальні стандарти, йдеться на сайті відомства.

"Зміниться мінімальна пенсія. Також зміниться і максимальна пенсія, яка визначається на рівні 10 прожиткових мінімумів, і пенсія донорам", – заявила директор департаменту пенсійного забезпечення Олена Охріменко.

Липневе підвищення пенсій вплине на українців, розмір пенсій яких становить від 1373 до 1434 гривень. Збільшення для них становитиме від 1 до 61 гривні.

Наступний перерахунок виплат буде проведено у грудні. Зокрема, в кінці поточного року мінімальна пенсія збільшиться до 1497 гривень.

Популярні новини зараз
Жінка, йдучи на пенсію, приготувала колегам "космічний" тортик, а потім опинилася в суді Зробити це потрібно до 1 грудня: одержувачів субсидії та пільг попередили про обов'язкову процедуру 700-1000 "Шахедів" на місяць: волонтер закликав українців перестати жити ілюзіями Українським водіям нагадали про безкоштовну послугу, без якої з 1 січня оштрафують на 38 тисяч
Показати ще

"Знай.uа" нагадує, що в минулому році пенсійна реформа торкнулася тільки першого рівня системи, але вже в наступному, уряд має запустити другий рівень. Таке нововведення в Україні обговорюють вже 10 років, але досі остаточне рішення так і не прийнято.

Запуск накопичувального рівня може кардинально змінити всю систему. Кожен українець повинен буде накопичувати на індивідуальному рахунку частину своєї зарплати. І ці гроші не будуть витрачатися до тих пір, поки власник не вийде на пенсію. Таке нововведення дозволить не тільки збільшити майбутні пенсії, але і дасть можливість інвестувати кошти в українську економіку.

Нагадує, що в Україні в 463,4 тисяч збільшився розмір пенсії для пенсіонерів-силовиків.

Про це повідомляє прес-служба Пенсійного фонду України. Збільшення розміру пенсій відбулося в результаті їх перерахунку, який завершився 25 квітня.

Вже у квітні пенсіонери-силовики отримали підвищені пенсії, з травня це буде відбуватися в штатному режимі.

"Починаючи з травня, "військові" пенсії будуть виплачуватися в новому розмірі в штатному режимі з основними відомостями", - йдеться в повідомленні.

На виплату перерахованих "військових" пенсій у квітні спрямовано 27,2 млрд грн.