Кремль ніяк не може усвідомити, що його план по захопленню України остаточно провалився. Українці готові відстоювати свою свободу до останнього.

Про це розповів перший президент України Леонід Кравчук в інтерв'ю "Фактам". У той же час він сподівається, що відносини між країнами налагодяться, після повернення Росією анексованого Криму та окупованих регіонів Донбасу.

Кравчук указав на той факт, що україно-російський кордон найбільший за протяжністю, в порівнянні з іншими сусідами. Крім того, за словами екс-президента, в Україні 22% населення складають росіяни, а російською мовою говорить майже половина українців.

Кравчук підкреслив: якщо Кремль не усвідомлює, що силою змусити Україну підкоритися вже неможливо, то окупанта чекає жорстка відсіч. Українці готові боротися до останнього.

Популярні новини зараз

Вагітна Катя Осадча опинилася поруч з ангелом-хранителем: "Ми будемо..."

"Моя бабуся Софія Ротару загинула у вересні": українка приголомшила зізнанням

Тіна Кароль з обручкою на пальці заявила про важливе: "Я змінилася"

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Показати ще

"У мене багато особистої зброї, і я стрілятиму в будь-кого, хто прийде в мій будинок взяти мене в рабство. Я буду стріляти до останнього, поки мене не знищать. І так буде робити кожен українець. Якщо Росія будує плани підпорядкувати собі Україну, то вона приречена", - резюмував Кравчук.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Росія готується до нових провокацій на окупованому Донбасі й планує провести незаконні вибори.