В Україні планували організувати кривавий теракт. Використовувати для цього злочину мали наміри страшну зброю, яку терористам передала Росія.

Про це повідомив журналіст Андрій Цаплієнко в Facebook. У бойовиків з'явилася міна ПОМ-2Р1, яку виготовляє і має на озброєнні тільки Росія.

"Це міна ПОМ-2Р1. Згідно з маркуванням, вона зроблена в Росії в 2003 році. Є на озброєнні тільки в російській армії. Страшна зброя. Якщо вона знаходиться в бойовому положенні, її неможливо зняти без вибуху. Вона автоматично викидає тонкі, як вусики, датчики цілі. Ледве торкнешся їх - і в радіусі 15 метрів не залишається нічого живого ", - розповів журналіст.

Один з найдосвідченіших фронтових саперів Володимир Тарасенко з позивним "Дракула" стикався з такою зброєю, оскільки раніше служив в російській армії. Міну, за його словами, почали використовувати ще в Чечні. Її можна було кинути на землю та не ставити розтяжки. Міна сама встановлювалася протягом п'яти секунд. На ній сам сапер ледь не підірвався поблизу Мар'їнки.

Популярні новини зараз

Дантес показав, де гуляє на травневі без Дорофєєвої: "Непередавана радість"

На 101 році життя помер політик, який мав вплив на президента РФ: "Ти не правий"

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Тіна Кароль мало не полетіла зі сцени під час концерту, всьому виною довга сукня

Показати ще

"І ось це планували задіяти не на фронті, а в мирному місті. Причому, група, яка завезла її з Донецька на мирну територію," взяла "за серію терактів тільки ... 1200 доларів США", - заявив Цаплієнко.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в ООН вказали, скільки мінних жителів загинуло на Донбасі за весь час ведення війни.