В Україні планували організувати кривавий теракт. Використовувати для цього злочину мали наміри страшну зброю, яку терористам передала Росія.

Про це повідомив журналіст Андрій Цаплієнко в Facebook. У бойовиків з'явилася міна ПОМ-2Р1, яку виготовляє і має на озброєнні тільки Росія.

"Це міна ПОМ-2Р1. Згідно з маркуванням, вона зроблена в Росії в 2003 році. Є на озброєнні тільки в російській армії. Страшна зброя. Якщо вона знаходиться в бойовому положенні, її неможливо зняти без вибуху. Вона автоматично викидає тонкі, як вусики, датчики цілі. Ледве торкнешся їх - і в радіусі 15 метрів не залишається нічого живого ", - розповів журналіст.

Один з найдосвідченіших фронтових саперів Володимир Тарасенко з позивним "Дракула" стикався з такою зброєю, оскільки раніше служив в російській армії. Міну, за його словами, почали використовувати ще в Чечні. Її можна було кинути на землю та не ставити розтяжки. Міна сама встановлювалася протягом п'яти секунд. На ній сам сапер ледь не підірвався поблизу Мар'їнки.

Популярні новини зараз

У родині Фреймут сталося диво: знову вагітна

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

"Найоголеніші" образи Тіни Кароль, від яких чоловіки божеволіють: не сховала нічого

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Показати ще

"І ось це планували задіяти не на фронті, а в мирному місті. Причому, група, яка завезла її з Донецька на мирну територію," взяла "за серію терактів тільки ... 1200 доларів США", - заявив Цаплієнко.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в ООН вказали, скільки мінних жителів загинуло на Донбасі за весь час ведення війни.