Президент України Петро Порошенко вважає, що Росія перешкоджає погодженню "дорожньої карти" для виконання Мінських угод.

Про це глава держави заявив на сьогоднішній прес-конференції в Києві.

"Ми підкреслюємо необхідність схвалення і прийняття "дорожньої карти" мінського процесу - що і коли має статися. Впевнений в тому, що ми знайдемо порозуміння та компроміс, а також достатньо аргументів для РФ для того, щоб ця "дорожня карта" була представлена", - сказав він.

За словами Порошенка, ніяких конструктивних кроків з боку Росії він не бачить.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Порошенко закликав Верховну Раду внести зміни до Конституції України.

Популярні новини зараз
Функції ТЦК хочуть розширити: що зміниться для військовозобов'язаних ТЦК дали 20 днів: що потрібно зробити військовозобов'язаним Тотальний військовий облік: чоловікам більше не уникнути мобілізації Пенсіонерів залишать без індексації: кому не світить підвищення виплат
Показати ще