Громадянка Росії, за даними спецслужб, разом зі своїми спільниками займалися "підживленням польсько-української ворожнечі в соціальній і політичній сфері".

У Польщі Агентство внутрішньої безпеки затримало громадянку Росії Катерину С., яку підозрюють у веденні підривної діяльності проти республіки. Про це в четвер, 17 травня, повідомляє агентство PAP з посиланням на прес-секретаря міністра-координатора спецслужб Станіслава Шаріна.

Відзначається, що росіянка, яка жила в Польщі з 2013 року, буде виселена з країни. За даними правоохоронців, жінка і ще чотири людини, яким вже заборонили в'їжджати в Польщу на п'ять років, брали участь у заходах антипольської спрямованості.

За словами Шаріна, громадянка Росії разом зі своїми спільниками займалися "посиленням польсько-української ворожнечі в соціальній і політичній сфері", намагалися підірвати постулати польської історичної політики і замінити їх на російське трактування. Шарін підкреслив, що вони також намагалися "консолідувати проросійське середовище" в Польщі.

Затримання проходили на тлі нейтралізації роботи двох організацій, які беруть участь у гібридній та інформаційній війні проти Польщі". Спецслужби впевнені, що за цими структурами стоїть Росія. Також розслідування проводяться проти поляків, які, за версією слідства, "брали участь у російській інформаційній війні проти Польщі".

Популярні новини зараз

Колишня Остапчука Олена Войченко показала, як живе з дітьми зараз: таке свято у них щодня?

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще

Раніше повідомлялося, що ведеться підготовка чергової зустрічі польсько-української міжурядової комісії, покликаної вирішити складні історичні питання, пов'язані з обома країнами.

Нагадаємо, Україна припинила ексгумацію польських жертв на своїй території після того, як в Грушовичах неподалік Перемишля було знесено пам'ятник УПА. Також у Києві негативно сприйняли внесення поправок до польського закону про Інститут національної пам'яті.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що офіційний представник Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова знову осоромилася на всю Росію.