Офіційний представник Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова піддалася критиці через фото в квітчастому платті з вечірки, на якій був білий дрес-код.

Користувачі мережі не оцінили її вибір дещо вульгарного вбрання і залишили свої невтішні коментарі під її фото, яке спікер МЗС РФ опублікувала на сторінці в Facebook.

"Прийшла на" білу вечірку "в сукні кольору веселки", - підписала вона знімок.

Крім того, в коментарях Захарова виправдалася, що нібито не знала про дрес-код, оскільки була запрошена на захід телефоном.

Однак це аж ніяк не вплинуло на враження користувачів мережі від її безглуздого вигляду.

Популярні новини зараз

Кличко переміг Притулу і Верещук у першому турі - сенсу продовжувати немає

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Показати ще

"Сенс йти в кольоровому платті, якщо вечірка біла. Виділитися? Нерозумно", "Упевнений - в неузгодженості дрес-коду обов'язково знайдеться український слід", "Ціна у вас, Маріє, по путінському тарифу - один гав = $ 2 тисячі. Шавка на зарплати", "і навіть на вечірці порушуєте правила, як і на міжнародній арені. Професійна деформація, що чи", "Зазвичай негідникові все до лиця, але тут це не працює. Швидше, в даному випадку - негідникові все не личить", "закушуйте хоча б, Маріє, ну не можна ж так", - пишуть вони.

Раніше "Знай.uа"  писав про те, що відомий фотограф, режисер і співак Аслан Ахматов вирішив нагадати громадськості про попереднє життя Ксенії Собчак і опублікував її досить інтимну фотосесію у Інстаграмі. Серія провокаційних знімків він узяв із власних архівів.