Заяви офіційної представниці російського Міністерства закордонних справ Марії Захарової частенько позбавлені логіки, над чим не втомлюються сміятися в соціальних мережах. Але один з останніх перлів загнав користувачів в глухий кут: на цей раз помічниця Лаврова дала неймовірно колоритний приклад, що таке подвійні стандарти в Росії і як вони проявляються. Втім, так само дається взнаки і шизофренія.Так, нещодавно уВірменії відбулася резонансна "Оксамитова Революція", під час якої на вулиці вийшли тисячі невдоволених новоспеченою владою громадян. Захарова позитивно відреагувала на те, що відбувається і знайшла, за що похвалити демонстрантів.

"Народ, який може в найскладніші моменти своїй історії не роз'єднуватися, зберігати повагу один до одного - великий народ", - заявила вона.

Дивно, але нічого подібного представниця МЗС не сказала, коли масові протести охопили Росію. Навіть навпаки, виявилося, що люди не мали права ось так просто вийти на вулиці і показати невдоволення, це все потрібно було узгодити з місцевою владою.

Популярні новини зараз

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Комаров зі "Світу навиворіт" показав сумну правду про українців: "Роблять це не через бідність"

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

У Харкові подружка Зайцевої злетіла з моста у воду - "осідлала" плаваючу машину, благаючи про порятунок

Показати ще

"Ці люди брали участь в незаконних діях і погрожували громадському порядку", - серйозно так каже Захарова.І чомусь ні слова про об'єднання народу, повагу і згуртованість. Власне, це все, що вам потрібно знати про адекватність російських політиків.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як прес-секретар кремлівського засідателя Володимира Путіна Дмитро Пєсков чомусь не побачив нічого спільного між Оксамитовою революцією, що сколихнула Вірменію, і Революцією Гідності, що пройшла в Україні.

"Оксамитова революція" стала наймасштабнішим протестом в історії держави. 16 квітня в Єревані прихильники опозиції влаштували масові акції протесту проти висунення колишнього президента Вірменії Сержа Саргсяна на пост прем'єр-міністра країни.